<<<1 - 11 з 3313>>>


17 Вересня 2020 16:07

У Чернігівській області виявлено 94 нових випадків COVID-19

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 вересня в області зафіксовано 94 нових випадків COVID-19.

ПЛР-тест підтвердив інфікування 32 чернігівців, 27 ніжинців, дев’яти жителів Сновського району, трьох Чернігівського та шести Куликівського районів. По два випадки зафіксовано у Бобровицькому, Варвинському, Городнянському, Корюківському, Ніжинському, Прилуцькому районах, по одному - в Прилуках, Ічнянському, Менському, Ріпкинському та Носівському районах. З них одинадцять хворих перебувають

17 Вересня 2020 15:04

Освітні можливості для дорослого населення від служби зайнятості

11 вересня в Україні стартував Тиждень освіти для дорослих, який з 1999 року щорічно проводиться під егідою ЮНЕСКО.

Професійне навчання дорослого населення – процес нелегкий та відповідальний, спрямований на подальше працевлаштування людини вже за новим фахом. І тут треба зважати, насамперед, на професійний досвід «дорослого студента», його кваліфікаційні уміння й навички та реальні потреби ринку праці.

За направленням служби зайнятості можна безкоштовно

17 Вересня 2020 11:41

Вітання голови Носівської РДА Олени Кундюби з Днем рятівника

Щиро вітаю усіх тих, хто присвятив своє життя службі в підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також громадян, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей, з Днем рятівника України.

Порятунок людського життя - відповідальна і дуже почесна місія. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: в диму і вогні пожеж, у завалах зруйнованих будівель, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій.

16 Вересня 2020 15:04

У Чернігівській області виявлено 92 нові випадки COVID-19

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 вересня в області зафіксовано 92 нові випадки COVID-19.

Лабораторні дослідження підтвердили діагноз COVID-19 у 23 чернігівців, чотирнадцяти ніжинців, 18 жителів Борзнянського району, дев'яти мешканців Куликівського та семи - Ніжинського районів. По п'ять випадків інфікування виявлено у Талалаївському та Сновському районах, по три у Варвинському, Корюківському та Чернігівському. По одному хворому у Городнянському і Корюківський район. З них дев'ятеро перебувають на госпіталізації. 

Ось уже 77 років, як відлунали залпи війни на нашій рідній Носівській землі. 16 вересня 1943 року бійці 143-ї та 280-ї стрілецьких дивізій вигнали нацистських окупантів з території Носівського району.

Сьогодні ми згадуємо ті вікопомні події, віддаючи шану воїнам-визволителям, які ціною неймовірних зусиль відстояли рідну землю. 

Завдяки їх мужності, героїзму, патріотизму, самопожертві всі повоєнні покоління українців мають змогу працювати, навчатися, розбудовувати незалежну Українську державу.

Пам’ятаймо тих, хто загинув. Вклонімося тим, хто живий.

Питання щодо дотримання у закладах освіти протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації.

Сьогодні робоча група під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Анатолія Власенка провела перевірку закладів освіти району щодо створення в них безпечних умов для вихованців, учнів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації в районі.

Зокрема, дотримання протиепідемічних вимог було перевірено в Рівчак-Степанівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Коломійцівській та Степовохутірській ЗОШ І-ІІІ ст., Степовохутірському ДНЗ «Казкове сонечко».

Грубих порушень за результатами перевірки робоча група не виявила, всі навчальні заклади працюють з учнями в дистанційному режимі, оскільки наразі вони перебувають у зоні «червоного» рівня епідемічної

15 Вересня 2020 15:05

У Чернігівській області виявлено 81 новий випадок COVID-19

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 15 вересня в області зафіксовано 81 новий випадок COVID-19.

Захворювання підтвердили у десяти ніжинців, одинадцяти чернігівців, двох прилучан, 18 жителів Носівського району, 15 Бахмацького, восьми Козелецького, семи Прилуцького та чотирьох Ніжинського районів. По два інфікованих виявлено у Коропському і Менському районах, по одному у Чернігівському й Городнянському. З них четверо перебувають на госпіталізації.

На жаль, маємо ще два летальних випадки. Від COVID-19 помер 57-річний житель Бахмача та 75-річний чоловік зі Сновського

15 Вересня 2020 10:09

З робочим візитом район відвідав народний депутат України Валерій Зуб

Учора, 14 вересня, з робочим візитом у м.Носівці побував народний депутат України Валерій Зуб.

Разом з головою районної державної адміністрації Оленою Кундюбою та представниками Благодійного фонду «Зимородок» він зустрівся з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Ніною Жигун, для закладів освіти району було передано такі необхідні для запобігання поширенню коронавірусу дезінфекційні засоби, призначені для гігієнічної обробки рук, поверхонь та інструментів.

Відбулась зустріч народного депутата України з представниками громадськості, в ході якої учасники поділилися своїми думками з приводу вирішення найбільш актуальних питань життєдіяльності району. Обговорили також питання проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. В ході децентралізації органи місцевого самоврядування отримують більше повноважень та ресурсів. Тому саме від ділових та особистих якостей

14 Вересня 2020 14:55

У Чернігівській області виявлено 64 нових випадків COVID-19

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 вересня в області зафіксовано 64 нових випадків COVID-19.

ПЛР дослідження підтвердило інфікування 26 чернігівців, 13 ніжинців, десяти жителів Бобровицького району та чотирьох Срібнянського. По три випадки у Козелецькому і Сновському районах, по одному в Борзнянському, Ічнянському, Менському, Талалаївському і Ніжинському. З них троє перебувають на госпіталізації.

Є і хороші новини.

<<<1 - 11 з 3313>>>