<<<1 - 11 з 2516>>>


25 Вересня 2018 16:21подія

Вікторія Вершняк: "Ви подарували найважливіше - щастя мати родину"

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – день вшанування

21 Вересня 2018 15:52подія

22 вересня - День партизанської слави

Щорічно 22 вересня українці відзначають День партизанської слави як данину всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся в глибокому тилу ворога. 

Сьогодні вшанувати подвиг партизанів та підпільників у період Другої світової війни біля братської могили партизан у м. Носівці зібралися представники органів

21 Вересня 2018 09:07охорона здоров’я

У Носівській лікарні - нове обладнання

У КЛПЗ «Носівська центральна районна лікарня ім. Ф.Я. Примака» Носівської районної ради придбано медичне обладнання на суму 99 тис. грн.

Нові офтальмоскоп, електрокардіограф та операційну лампу заклад охорони здоров’я отримав шляхом фінансування за рахунок коштів всіх рівнів.

21 Вересня 2018 08:36вітання

Вітання Президента України жителям Чернігова із Днем міста

Шановні чернігівці!

Прийміть мої щирі вітання з Днем міста і з 75-ю річницею вигнання нацистських загарбників.

Центр одного з найбільших князівств Київської Русі, а пізніше – героїчного козацького полку, губернії та області, Чернігів завжди був осередком духовного, громадського та культурного життя, містом патріотів, які високо цінували й активно розвивали українську освіту та культуру, а в часи небезпеки мужньо й непохитно ставали на захист рідної землі.

Сучасний Чернігів – це північна фортеця України, обласний центр, що разом з країною прямує шляхом євроінтеграції, змінює й осучаснює своє обличчя, не втрачаючи при цьому своєрідності. Він стає привабливішим не лише для туристів – любителів української старовини, а й для європейських партнерів, зацікавлених у плідній співпраці.

Та головне

20 Вересня 2018 16:57подія

Вікторія Вершняк: "Школа має бути в першу чергу комфортною для дітей"

Сьогодні, 20 вересня, голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ніною Жигун з робочим візитом побували у Коломійцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.

Очільниця району оглянула класну кімнату, яку було укомплектовано меблями та технічними засобами згідно вимог у рамках реалізації проекту «Нова українська школа».

Учитель та першокласники поділилися своїми враженнями від навчального процесу

20 Вересня 2018 16:14подія

На концерті Василя Нечепи прославляли україських воїнів, патріотів та лірників

У рамках національно-патріотичного виховання молоді сьогодні, 20 вересня, у Степовохутірській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся концерт лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, народного артиста України, кобзаря-лірника Василя Нечепи.

Виконуючи пісні українського композитора Анатолія Пашкевича, народний артист України прославляв українських воїнів, патріотів та лірників.

Василь Нечепа познайомив дітей з біографією видатного українського поета, представника

20 Вересня 2018 15:49актуально

Кожна родина, в якій народилася дитина, отримає «пакунок малюка»

У рамках реалізації пілотного проекту Уряду із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» набори для новонароджених отримала і Носівщина.

Наразі управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації проводиться робота з доставки пакунків жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків

18 Вересня 2018 12:45актуально

Уряд представив бюджет розбудови країни

Кабінет Міністрів України виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в Парламент до 15 вересня. 14 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Уряду, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради. 

 

Збалансований бюджет

Уряд запланував стабільне зростання вітчизняної економіки. За два роки номінальний ВВП зросте майже на 1 трильйон гривень. Наступного року інфляція має зменшитися з 9,9% запланованих на цей рік до 7,4%. Доходи Держбюджету-2019 сягнуть майже 1,3 трильйона гривень.

Одним із головних завдань

17 Вересня 2018 15:06подія

17 вересня - День рятівника України

17 вересня – День рятівника України – професійне свято людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих.

Урочистості з нагоди свята відбулись сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації.

Працівників Носівського РС Управління ДСНС України у Чернігівській області зі святом привітала голова районної державної

17 Вересня 2018 10:54децентралізація

Чернігівська область – третя в рейтингу Мінрегіону з децентралізації


За загальним рейтинговим показником щомісячного моніторигу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, що здійснює Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Чернігівщина втримує свої позиції, посідаючи третю сходинку.

Область має 2 місце за відсотком населення ОТГ до загальної кількості населення, четверте – по двох показниках: покриття громадами площі області, а також кількість ОТГ.

Нагадаємо, що в області вже функціонують 38 об’єднаних територіальних

17 Вересня 2018 09:25подія

День міста - свято єднання

Радісна святкова атмосфера панувала у суботу, 15 вересня, в центрі Носівки, де  відбулись святкові заходи з нагоди Дня міста.

Носівчан та гостей міста зі святом вітали голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк, голова районної ради Анатолій Красносільський, голова Носівської міської ради Володимир Ігнатченко, народний депутат України Олександр Кодола, депутат Латвійського парламенту, керівник групи міжпарламентських зв’язків Латвії з Україною Айнарс Межуліс, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, депутат обласної ради Сергій Баришовець, почесні громадяни Носівки Віталій Тищенко та Григорій Волошин, інші.

<<<1 - 11 з 2516>>>