<<<1 - 11 з 2550>>>


18 Жовтня 2018 15:09Подія

Проведено акцію „Walk for Freedom/Хода за свободу”


18 жовтня п.р. у м. Носівці була проведена акція з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Всесвітня щорічна акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» проведена у багатьох містах України. Це мовчазна і мирна хода, яку організовують вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які є жертвами торгівлі людьми.

Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування

16 Жовтня 2018 09:14Акція

Проведення акції "Хода за свободу"


18 жовтня п.р., з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, в м. Носівка по вул. Центральній відбудеться вулична акція «Хода за свободу». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у акції. Збір о 14 годині біля приміщення районної ради.

За інформацією відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

12 Жовтня 2018 16:58Подія

Відбулись святкові заходи


12 жовтня у міському будинку культури за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасників антитерористичної операції (ООС), ветеранів військової служби, волонтерів, родин загиблих героїв, громадськості відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України. Зі святом присутніх у залі вітали заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба, заступник Носівського міського голови Людмила Міщенко, заступник військового комісара Носівського
12 Жовтня 2018 12:30повідомлення

До уваги жителів району!

14 жовтня 2018 року об 11.00 год. на телевізійних каналах Прямий 5, ICTV, СТБ відбудеться пряма трансляція звернення Президента України до українського народу з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва.

12 Жовтня 2018 11:35подія

На Ічнянщині триває ліквідація надзвичайної ситуації: день четвертий

Станом на ранок 12 жовтня обстановка на Ічнянщині стабілізувалась. Інтенсивність вибухів значно зменшилась (близько трьох вибухів на годину). Люди повертаються до своїх осель. Наразі в приймальних пунктах евакуації залишилися 122 особи, з них двоє дітей.

Про це повідомили під час чергового засідання оперативного штабу під керівництвом заступника голови Чернігівської ОДА Сергія Сергієнка.

Відновлено стаціонарний телефонний зв'язок у всіх населених пунктах, окрім села Тишківка. Продовжуються

12 Жовтня 2018 09:29подія

Носівське підприємство "ПРЕС" гідно представило свою продукцію на Міжнародній виставці

Учора, 11 жовтня, заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба разом з головою районної ради Анатолієм Красносільським, директором ТОВ науково-виробничий комерційний центр «ПРЕС» Григорієм Волошиним відвідали Міжнародну виставку обладнання, спеціальної техніки та технологій для видобутку, збагачення та транспортування корисних копалин MiningWorld Ukraine 2018, яка проводиться з 10 по 12 жовтня в м. Києві за офіційної підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

MiningWorld Ukraine - єдина міжнародна

12 Жовтня 2018 09:07повідомлення

Завдяки спільним зусиллям евакуйовані жителі Ічнянського району забезпечені всім необхідним

Висловлюємо глибоку вдячність всім небайдужим громадянам, підприємцям, громадським організаціям, які активно долучились до надання допомоги для евакуйованих жителів Ічнянського та Прилуцького районів.

Як повідомляє Ніжинська районна державна адміністрація, наразі приймальні пункти для евакуації населення з Ічнянського та Прилуцького районів забезпечені всім необхідним. Збір гуманітарної допомоги Носівської

12 Жовтня 2018 08:49__________________________

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

Дорогі співвітчизники!

Дорогі українці!

Господь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод Константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване та протягом тривалого часу виборюване

11 Жовтня 2018 17:38децентралізація

Рейтинг Мінрегіону з децентралізації: Чернігівська область зберігає лідируючі позиції

Чернігівщина знову в трійці лідерів за загальним рейтинговим показником щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, що здійснює Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Область – друга за відсотком населення ОТГ до загальної кількості населення, займає четверте місце по двох показниках: покриття громадами площі області та кількість ОТГ.

– Моніторинг – це не просто узагальнені дані про перебіг реформи. Це показники

10 Жовтня 2018 09:18актуально

У Носівській райдержадміністрації працює пункт збору гуманітарної допомоги

До уваги усіх небайдужих громадян!

Для пунктів прийому евакуйованих людей з Ічнянського та Прилуцького районів необхідні в першу чергу матраци, ковдри, подушки та теплі речі. А також продукти довготривалого зберігання (крупи, консерви). 

Пункт збору гуманітарної допомоги знаходиться в приміщенні Носівської районної державної адміністрації за адресою: м. Носівка,

09 Жовтня 2018 15:44Подія

Проведено день апарату


У виконкомі Степовохутірської сільської ради 9 жовтня п. р. проведено день апарату районної державної адміністрації.

Керівник апарату райдержадміністрації Віта Лісогор та відповідальні працівники апарату райдержадміністрації ознайомились із роботою виконавчого комітету Степовохутірської сільської ради. Переглянули планування роботи виконавчого комітету, дотримання планів роботи; порядок підготовки та проведення засідань виконавчого комітету; порядок реєстрації

<<<1 - 11 з 2550>>>