<<<1 - 11 з 2148>>>


17 Листопада 2017 16:58подія

З нагоди професійного свята привітали працівників сільського господарства


17 листопада в міському будинку культури відбулися урочисті збори громадськості та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З вітальним словом до учасників зборів звернулась голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк:

"День працівника сільського господарства – свято особливе, близьке кожному українцю. Лише завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними. Це визнання державою самовідданої хліборобської

17 Листопада 2017 16:30подія

На засіданні Колегії райдержадміністрації


Сьогодні, 17 листопада, відбулось розширене засідання Колегії райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, представників територіальних громад, міської, сільських рад, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації та районної ради. У роботі Колегії взяв участь заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації – начальник управління у справах сім’ї та молоді В’ячеслав Голуб.

На сьогодні на Носівщині налічується 197 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,

17 Листопада 2017 15:13подія

Виїзна експозиція мандрівної виставки «Я обираю спорт!» у Носівці


З метою пропагування активного дозвілля серед підлітків, усунення негативних явищ у молодіжному середовищі та популяризації здорового способу життя 17 листопада у Носівській міській гімназії представлена виїзна експозиція мандрівної виставки «Я обираю спорт!».

Виставка являє собою «колекцію» мотиваційних постерів та сітілайтів, на яких зображені учні спортивних шкіл під час занять спортом.

Організатором проекту стала громадська організація «Сфера молоді» – переможниця конкурсу проектів Департаменту сім’ї, молоді

17 Листопада 2017 09:03вітання

Вітання голови районної державної адміністрації до Дня працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!


З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Трудовий подвиг та відданість обраній справі наших хліборобів, овочівників, тваринників, механізаторів, переробників сільгосппродукції заслуговують на повагу та визнання. Ви збираєте рекордні врожаї, впроваджуєте новітні

16 Листопада 2017 15:58подія

Сьогодні - День працівників радіо, телебачення та зв'язку


16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку.

Саме у цей день дев’яносто три роки тому в Харкові вийшла в ефір перша передача українського радіо. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині ж до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і мереж інтернет-зв'язку.

Цивілізоване суспільство вже не уявляє себе без засобів масової інформації та телефонного зв’язку.

16 Листопада 2017 12:44інформація

Роз'яснення вимог законодавства України стосовно створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю


В силу ст.19, 20 Закону №875-XII роботодавці в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб самостійно:

- реєструються у відповідних відділеннях Фонду;

- розраховують кількість робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до нормативу, встановленого ч.1 ст.19 зазначеного Закону;

-

15 Листопада 2017 16:22повідомлення

Іформація для страхувальників та застрахованих осіб щодо лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів


Постановою Правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року № 39 затверджений новий Порядок відшкодування витрат за наданні соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі-Порядок), погоджений з Міністерством охорони здоров’я України 23 серпня 2017 року № 3.14-19/1146-17/22760 та буде запроваджений з 01.01.2018

15 Листопада 2017 15:19подія

У Чернігові збиратимуть кошти на устаткування для лінійного прискорювача


20 листопада в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться благодійний вечір-марафон «Промінь надії» зі збору коштів на лінійний прискорювач для онкохворих. Про це 14 листопада повідомили на прес-брифінгу в ОДА.

Як зазначив головний лікар обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, для медзакладу вже придбано сучасний лінійний прискорювач «Еlekta», а також розпочато

14 Листопада 2017 16:28подія

"Будуй своє" - ощадбанк презентував програму підтримки малого бізнесу в Україні


Розвиток підприємництва – це запорука економічного зростання держави. Тому підтримка підприємницьких ініціатив в Україні є невід'ємною частиною державної політики.

З цією метою сьогодні в залі засідань райдержадміністрації для підприємців району, громадян, які хочуть відкрити власну справу, відбулась презентація програми підтримки малого бізнесу «Будуй своє» від АТ «Ощадбанку».

Представила програму заступник начальника управління з мікро-малого та середнього бізнесу АТ «Ощадбанку» Валентина Лопатіна.

«Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах життя

13 Листопада 2017 10:39подія

Обговорили план заходів по локалізації та ліквідації вогнища сказу


10 листопада відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Носівській районній адміністрації за участю заступника голови районної державної адміністрації Олени Кундюби.

Запрошені та члени комісії розглянули питання про накладання карантинного обмеження по сказу кота на приватне господарство і прилеглу територію; обговорили стан проведення заходів по регулюванню

10 Листопада 2017 15:26подія

Дві багатодітні родини отримали племінних нетелей


У районі продовжується реалізація Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості. Вона визначає механізм надання та використання коштів обласного бюджету для придбання нетелей у племінних господарствах та передачі їх багатодітним сім’ям.

Нетелі виділяються на безповоротній основі як благодійна допомога з обласного бюджету. Єдина і достатня умова для нових господарів – утримувати худобу в належних умовах без права продажу впродовж трьох років.

Сьогодні, 10 листопада, в.о. начальника відділу агропромислового

<<<1 - 11 з 2148>>>