<<<1 - 11 з 3023>>>


18 Лютого 2020 16:47

Віталій Ігнатушко - новий військовий комісар Носівського РТЦК та СП

Сьогодні, 18 лютого, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Криворучко представив особовому складу Носівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки нового керівника.

Наказом командувача військ оперативного командування «Північ» від 4 лютого 2020 року військовим комісаром Носівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки призначено майора Віталія Ігнатушка.

З призначенням на посаду військового комісара привітали заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба, голова районної ради Анатолій Красносільський.

Ігнатушко Віталій Павлович народився 15 липня 1977 року у м.Прилуки Чернігівської області.

У 2000 році закінчив Полтавський військовий інститут зв’язку.

2000-2004 р.р. – проходив службу у м.Пирятин Полтавської обасті, 2004-2005

18 Лютого 2020 15:34

Об'єднати зусилля задля ефективної протидії незаконним рубкам лісів

Сьогодні, 18 лютого, заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба провела нараду щодо координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території району.

Вкрай важливо напрацювати спільний алгоритм дій і координацію заходів поміж державними лісогосподарськими підприємствами, правоохоронними органами та громадськістю, щоб ефективно протидіяти незаконним рубкам і нелегальному обігу деревини. Лише за умови тісної та плідної співпраці можна досягти позитивних результатів, – зазначила Олена Кундюба.

Тож було прийняте рішення утворити постійно діючу

17 Лютого 2020 15:53

Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

Облдержадміністрація розраховує на небайдужість та активність жителів області і звертається з проханням оперативно повідомляти про факти порушення законодавства у сфері лісокористування. Інформацію можна надати за телефоном 102 або на гарячу лінію Чернігівського обласного управління лісового

17 Лютого 2020 08:45

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У суботу, 15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля пам’ятника воїнам-афганцям в м. Носівка зібралися представники органів влади, районної Спілки ветеранів Афганістану, громадськості, засобів масової інформації.

До присутніх звернулась голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк:

«З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних часів афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, закинутих долею у пекло війни.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів всіх збройних конфліктів на території інших держав, схиляємо голови перед пам’яттю полеглих

15 Лютого 2020 08:43

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Сьогодні ми віддаємо глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих точках» світу. 

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які не повернулися на рідну землю.

Неодноразово ризикуючи своїм життям, наші земляки забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах, завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. 

У складні для країни часи використовують свій

13 Лютого 2020 11:01

Алла Ляшенко: Патронатна родина як альтернатива дитячим притулкам та інтернатам

Одним із пріоритетних завдань органів влади є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку.

Тільки у сім’ї дитина може всебічно, гармонійно розвиватися. Але якщо у родині не створено умови для нормального розвитку дитини, державою передбачено інші форми виховання, а саме: усиновлення, опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім’ї.

Що ж таке патронат над дитиною та якою має бути патронатна сім’я ми поцікавилися у директора Носівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алли Ляшенко.

 

Хто може бути патронатним

13 Лютого 2020 10:56

Державна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства в Україні вже працює – 1547

За даними ООН, щороку в Україні від домашнього насильства страждає кожна шоста жінка. До трьох мільйонів дітей стають свідками чи жертвами насильства в сім’ях.

Особи, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, можуть звернутись за номером «гарячої лінії» 1547. Поки проект працює у тестовому режимі.


Сервіс працює цілодобово. Всі дзвінки є безкоштовними як зі стаціонарних, так і з мобільних

11 Лютого 2020 16:34

Захист прав та інтересів дітей - одне з пріоритетних завдань органів влади

Сьогодні, 11 лютого, голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглядалися питання про подання Носівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про вчинення домашнього насильства в сім’ї, в якій проживають діти; дотримання прав неповнолітньої дитини у разі надання дозволу громадянці, яка проживає на території Носівського району, на дарування своєму братові частини спадкового майна.

Голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк наголосила на необхідності посилення соціального супроводу сімей, в яких було вчинено домашнє насильство, підвищення оперативності та якості заходів щодо виявлення

11 Лютого 2020 10:51

Андрій Прокопенко: новий геопортал містобудівного кадастру – сучасний інструмент вільного доступу до генпланів населених пунктів області

Наприкінці 2019 року фахівці Управління містобудування та архітектури Чернігівської ОДА запустили новий багатофункціональний онлайн-ресурс – геопортал містобудівного кадастру Чернігівської області. Таким чином громадяни отримали вільний доступ до генпланів населених пунктів. На сьогодні чернігівський геопортал за функціоналом та наповненням – один з найпотужніших в Україні.

Онлайн-сервіс є базовою платформою для створення єдиного геоінформаційного середовища Чернігівщини. Це картографічний інтернет-ресурс,

10 Лютого 2020 16:38

Голова ОДА Андрій Прокопенко: об'єднуємо зусилля задля збереження лісів Чернігівщини

У п'ятницю, 7 лютого, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів перше засідання обласного штабу з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області.

Організація штабу стала логічним продовженням рішень колегії ОДА, яка відбулася 30 січня.

– Ми зробили відкритий анонс і запросили до роботи всіх бажаючих – громадськість та активістів, щоб разом протидіяти нелегальним рубкам лісів та прихованим деревообробним пунктам. Лише у такій тісній та прозорій співпраці можна кардинально змінити ситуацію

10 Лютого 2020 11:55

За підсумками проведення районних етапів олімпіад учні шкіл району здобули 65 дипломів

За підсумками проведення районних етапів олімпіад учні закладів загальної середньої освіти району здобули 65 дипломів, з них 26 дипломів – І ступеня.

Всього в олімпіадах з 16-и предметів взяли участь 110 учнів шкіл району.

Учениця 11-го класу Держанівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів Джим Вікторія (вчитель Валентина Власенко) стала переможницею III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури й нагороджена дипломом ІІ ступеня. Учениця успішно пройшла відбірково-тренувальні збори претендентів на участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Переможницями III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології стали Нечепа Анна, учениця 8 класу (диплом ІІІ ст., вчитель Сеник Наталія) та Горбач Анастасія, учениця 9 класу Степовохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. (диплом

<<<1 - 11 з 3023>>>