<<<1 - 11 з 1893>>>


24 Березня 2017 15:33повідомлення

На підтримку процесу децентралізації тематичний відеоролик «Тарифна децентралізація»

24 Березня 2017 14:58актуально

«Серце до серця» збирає кошти на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні


Цьогоріч обласний етап ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» стартував 9 березня і триватиме по 9 квітня. За гроші, зібрані під час акції, планується закупити медичне обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні.

До речі, цей медзаклад у лютому 2017-го отримав медичне устаткування, придбане за кошти минулорічної акції, проведеної під гаслом «Врятуй життя дитині!». Завдяки небайдужим людям та волонтерам ця сума склала майже 70 тисяч гривень. Це дало змогу

23 Березня 2017 15:50актуально

До уваги суб’єктів Е-декларування!З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку з цим

22 Березня 2017 16:16подія

Патріоти з усієї країни знайшли однодумців у Чернігові


Чернігів – вже дев’ята зупинка Волонтерського Агітпотягу, який подорожує містами країни. Патріотично налаштована молодь, серед якої й учасники АТО та подій на Майдані, налагоджує контакти між представниками громадськості та органів влади, напрацьовує спільні ідеї відродження національної свідомості українців.

Читати також: П’ятий Потяг Єднання України «Труханівська Січ» прибув на Чернігівщину

Вчора, 21 березня, програма

21 Березня 2017 16:53подія

У Носівці відкрито нову аптеку


Підприємство «Ліки України» Чернігівської обласної ради відкрило в Носівці нову аптеку, яка знаходиться на місці аптечного пункту «Ліки України» в КЛПЗ «Центральна районна лікарня ім. Ф. Я. Примака» районної ради по вул. Центральній, 58. На відкриття аптеки завітали в.о. голови районної державної адміністрації Олена Кундюба, заступник голови районної ради Анатолій Медвідь, головний лікар КЛПЗ «Центральна районна лікарня ім. Ф. Я. Примака» Руслан Шульга.

Гості відзначили сучасний

21 Березня 2017 15:12координаційна рада

На Координаційній раді з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді обговорили напрямки роботи


В.о. голови районної державної адміністрації Олена Кундюба провела сьогодні засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді. До складу цього консультативно-дорадчого органу увійшли представники галузей освіти, культури, спорту, воїнів-інтернаціоналістів та учасників антитерористичної операції на Сході країни.

Розглядались питання про підготовку проекту районної Програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки, затвердження плану роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного

20 Березня 2017 16:16актуально

Парламент схвалив компенсацію з бюджету 50% вартості житла для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб


Верховна Рада України прийняла законопроект № 4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» стосовно реалізації державних житлових програм.

— Дія закону, в першу чергу, направлена на учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, збільшиться компенсація з держбюджету при купівлі житла учасниками АТО та переселенцями

20 Березня 2017 16:04спартакіада

Чернігівщина долучається до Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»


Цьогоріч уже вп’яте в країні стартує спартакіада серед потерпілих на виробництві осіб. Організатором спортивних змагань для «сильних духом» традиційно виступив Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Мета заходу – залучення людей, які зазнали профзахворювань та фізичних ушкоджень на виробництві, до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, розвиток їх самодостатності, а також укріплення віри

20 Березня 2017 15:59увага, конкурс!

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує конкурс


На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства на 2018 рік.

Програмою на проведення конкурсу проектів у 2018 році передбачено 350 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу визначатиметься після затвердження обласного бюджету

17 Березня 2017 12:36актуально

Рятувальники закликають громадян не спалювати суху траву та залишки рослинності


З настанням відносно сухої та теплої погоди почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на городах та присадибних ділянках. Важливо, що такі дії є вкрай небезпечними, адже під час різких поривів вітру вони можуть стати причиною пожеж у житлових та господарських будівлях, а також цілих лісових масивів.

Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися

17 Березня 2017 11:47подія

Районній раді ветеранів - 30 років


17 березня в залі засідань районної ради відбувся урочистий пленум Носівської районної ради ветеранів з нагоди 30-річчя ради ветеранів.

Члени ветеранської організації заслухали доповідь голови районної ради ветеранів Олександри Ляшенко про роботу районної ради ветеранів, первинних ветеранських організацій.

Зі святом ветеранів вітали заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба, голова районної ради Анатолій Красносільський, заступник міського голови Людмила

<<<1 - 11 з 1893>>>