<<<1 - 11 з 1986>>>


23 Червня 2017 12:45вітання

Вітання з Днем державної служби


Шановні колеги!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня державної служби!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за виконання функцій і завдань держави. Це нелегка праця, яка потребує справжньої відданості своїй справі.

Від професіоналізму і чесності кожного з вас, відношення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому.

Бажаю

22 Червня 2017 16:56подія

До Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні


Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого українця. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Сьогодні в м. Носівка біля Меморіалу Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся мітинг-реквієм за участю керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветеранів, громадськості.

Зі словами щирої вдячності за ратний

22 Червня 2017 11:12подія

На засіданні Колегії райдержадміністрації


21 червня відбулось розширене засідання Колегії райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, міського, сільських голів, керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, завідувачів дошкільних навчальних закладів.

Основне питання, що розглядалось, – про організацію профілактичної роботи з сім’ями та дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

Доповідаючи по даному питанню, начальник служби у справах дітей Олена Романець, директор районного центру соціальних

21 Червня 2017 16:50інформація

Дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку


Тепла літня погода сприяє тому, що громадяни все частіше вирушають на відпочинок до ставків та річок. Проте, разом з температурними показниками росте також і кількість надзвичайних подій на водоймах. Варто лише на мить втратити пильність і дозвілля може обернутися трагічним випадком.

Особливої актуальності ця проблема набуває у період літніх канікул, коли замість школи діти вирушають на відпочинок

21 Червня 2017 16:32пенсійна реформа

П’ять запитань про пенсійну реформу


Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці зміни дозволять

21 Червня 2017 16:00комісія

Засідання комісії з питань грошових виплат та компенсацій


20 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Бузина провів засідання комісії з питань грошових виплат та компенсацій.

Розглядались питання про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, надання державної соціальної

20 Червня 2017 18:44децентралізація

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ


Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області — п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Від Чернігівської області участь у заході взяли виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик та директор відокремленого підрозділу

20 Червня 2017 17:30подія

Сьогодні у Дослідному святкували День поля


Сьогодні в с. Дослідне на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України відбулися заходи з нагоди Дня поля за участю керівництва області та району, представників агропідприємств, виробників засобів захисту рослин.

Під час урочистої частини зі вступним словом виступила кандидат економічних наук, директор Носівської селекційно-дослідної станції Наталія Буняк.

«Носівська селекційно-дослідна станція – одна з найдавніших

20 Червня 2017 10:39інформація

Як уберегтися від сонячного удару


Починається літня спека. Тому для багатьох відпочинок на морі, на річці чи ставку стає панацеєю у вирішенні проблеми «боротьби» з нею. Але тут нас чекає нова небезпека – це тепловий або сонячний удар.

Тепловий удар — виникає в результаті сильного перегріву організму, коли прискорюються процеси теплоутворення з одночасним зниженням або уповільненням тепловіддачі в організмі.

Різновид теплового

19 Червня 2017 14:11

Президент доручив Уряду вже восени підвищити пенсії


Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави. Про це він заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому пенсійній реформі.

Серед заходів, які можна здійснити вже цього року, Президент назвав осучаснення пенсій.

«Уряд має здійснити швидкі практичні

19 Червня 2017 12:24інформація

До уваги фізичних осіб-підприємців, віднесених до першої групи платників єдиного податку!


Відповідно до пункту 4 частини першої статті 4 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” (далі-Закон) фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, є платниками єдиного внеску.

Єдиний внесок для платників, в тому числі фізичних осіб-підприємців, встановлюється у розмірі 22 відсотки до бази нарахування (частина п'ята статті 8 Закону).

З 1 січня 2017 року відповідно до абзацу другого пункту 3 частини першої статті 7 Закону для платників, віднесених до першої

<<<1 - 11 з 1986>>>