<<<1 - 11 з 3199>>>


14 Липня 2020 08:39

Реабілітація дітей з інвалідністю

У грудні 2019 року Кабінетом Міністрів України було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю». Відповідно до яких у 2020 році можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник повинен подати до управління соціального захисту населення райдержадміністрації заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України

13 Липня 2020 15:22

Нарада з актуальних питань життєдіяльності району

Сьогодні, 13 липня, голова районної державної адміністрації Олена Кундюба провела щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації з актуальних питань життєдіяльності району.

Обговорювались питання про здійснення Службою у справах дітей райдержадміністрації постійного контролю за умовами проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, активізацію інформаційної кампанії щодо створення на території району патронатних сімей та пошуку потенційних патронатних вихователів; здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю; підготовка закладів бюджетної сфери району до опалювального періоду;

13 Липня 2020 12:17

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

ПЛР-тест виявив захворювання у медпрацівниці з Чернігова. Вона мала контакт з хворими на коронавірусну інфекцію. На даний час госпіталізована до лікарні.

Загалом на Чернігівщині 608 випадків інфікування COVID-19, з них:

- 433 пацієнти одужали;

- 139 — лікуються амбулаторно;

Сьогодні, 10 липня, відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання за участю відповідальних працівників виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації, районної газети «Носівські вісті».

У роботі засідання взяла участь голова районної державної адміністрації Олена Кундюба.

По перших трьох питаннях порядку денного сесії щодо виконання районного бюджету за підсумками І кварталу та І півріччя 2020 року, внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» виступила Вікторія Шевцова –

10 Липня 2020 11:16

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 10 липня

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 10 липня, в Чернігівській області ще 11 пацієнтів одужали від COVID-19. Серед них четверо з Борзнянського району, по двоє з Козелецького та Ріпкинського, по одному з Ніжинського, Носівського та Прилуцького районів. З них двоє перебували на госпіталізації в Ніжинській міській лікарні, інші знаходилися на амбулаторному лікуванні.
Всього з підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області від коронавірусної хвороби одужали 423 пацієнти.

За

09 Липня 2020 16:42

У Чернігівській ОДА обговорили стан реалізації інфраструктурних проєктів

У вівторок, 7 липня, перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів нараду щодо реалізації проєктів Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Учасники наради – представники структурних підрозділів обласної адміністрації, об'єднаних територіальних громад та підрядних організацій.

Олександра Хомик, директор Департаменту економічного розвитку та сільського господарства, поінформувала присутніх про виконання доручень Кабінету Міністрів України щодо моніторингу та координації проєктів Програми Президента «Велике будівництво». Вона розповіла: «В області

08 Липня 2020 11:19

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 8 липня

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 8 липня в області одужали ще 10 пацієнтів, які хворіли на COVID-19. З них по троє пацієнтів одужали у Чернігові, Варвинському та Чернігівському районах. Ще один хворий одужав у Городнянському районі.

За минулу добу зафіксовано 8 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19. З них три в Ічнянському, по одному у Корюківському, Чернігівському та Козелецькому районах, а також по одному хворому у Чернігові та Прилуках.
Житель Козелеччини

07 Липня 2020 11:46

Дендропарк – надзвичайно мальовничий куточок природи у селі Рівчак-Степанівка

У селі Рівчак-Степанівка Носівського району розміщений мальовничий куточок природи – парк дендрологічного типу.

Парк закладений у 1957 році силами учнів і вчителів Рівчак-Степанівської школи.

На території парку ростуть тисячі дерев і кущів, понад 150 видів порід. Штучно сформовано кургани і пагорби, створено мальовничі алеї і сонячні галявини. На одній з галявин росте дуб, якому сьогодні вже понад 100 років.

У 1962 році в парку насипано курган Слави

07 Липня 2020 11:36

Міжнародна освітня платформа доступна українським безробітним

У період карантину не варто марно гаяти дорогоцінний час, краще його використати на самоосвіту бо розвиток професійних умінь. Практично кожен, хто має намір поповнити багаж знань, може пройти навчання на різних платформах, як то: Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/), Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/), Прометеус (https://prometheus.org.ua/), Coursera (

07 Липня 2020 10:40

Випалювання сухої рослинності - шкідливе й небезпечне

Недотримання правил пожежної безпеки (випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок) може стати причиною масштабних пожеж. Основними причинами виникнення пожеж є сукупність погодних факторів, недотримання вимог правил пожежної безпеки та дій щодо пожежного захисту сільгоспугідь, лісів та торфовищ у літньо-осінній пожежонебезпечний період.

 Звертаємо особливу увагу на те, що спалювання пожнивних решток - ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

Випалювання стерні, сухої рослинності та її залишків на полях, уздовж доріг, лісосмуг забруднює повітря на величезних просторах, а також може призвести до пожеж у лісах, на присадибних ділянках, при цьому виникає загроза перекидання

01 Липня 2020 14:52

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Носівської РДА інформує

18 травня 2020 року відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого ЦВК своєю постановою затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

ПОСТАНОВА НАБИРАЄ ЧИННОСТІ З 1 ЛИПНЯ 2020 РОКУ.

Затверджений Порядок визначає процедуру розгляду органом ведення Державного реєстру виборців (ДРВ) мотивованого звернення громадянина України,

<<<1 - 11 з 3199>>>