<<<1 - 11 з 3105>>>


06 Квітня 2020 12:43

6 квітня на YouTube-каналі МОН та ще на 14 телеканалах і медіаресурсах стартувала Всеукраїнська школа онлайн

Уже сьогодні, 6 квітня, на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України, а також ще на 14 телеканалах та медіаресурсах о 10:00 розпочалася трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині.

На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Можна

06 Квітня 2020 08:56

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Уряд надає роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

  • Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати

03 Квітня 2020 17:13

На період карантину виплачуватимуться всі соціальні допомоги та субсидії

Законом України № 540-ХІ від 30 березня внесено зміни до законодавчих актів, які регулюють призначення та виплати деяких державних соціальних допомог у період карантину.

Зокрема, забезпечується здійснення безперебійних виплат соціальних допомог, продовжено строк звернення за соціальною допомогою та строки виплат соціальної допомоги.

Наприклад, якщо соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям була призначена раніше – на період карантину її виплата продовжується без подання відповідних документів. Перерахунок розміру виплаченої допомоги здійснюватиметься на підставі заяви та необхідних

03 Квітня 2020 14:59

На засіданні районної комісії наголошувалось на необхідності здійснення контролю за дотриманням обмежувальних заходів на території району

Сьогодні, 3 квітня, заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба провела засідання тимчасової районної протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню на території Носівського району коронавірусної інфекції COVID-19.

Зокрема, розглядались питання про функціонування Носівського ринку «Кооператор» в умовах карантину, налагодження тісної співпраці районних підрозділів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій району з метою недопущення поширення COVID-19.

Було прийняте рішення рекомендувати виконавчому комітету Носівської міської ради продовжити заборону діяльності ринку «Кооператор».

Наголошувалось на необхідності здійснення контролю за дотриманням обмежувальних заходів в магазинах, інших громадських місцях, обміну оперативною інформацією про осіб, які повернулися з-за кордону, та на важливості самоізоляції для контактних осіб і для тих, хто повернувся з-за кордону.

 

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи

Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.

Згідно з прийнятими змінами на всій території України до кінця карантину діятиме заборона на:

  • з 6 квітня перебування в громадських місцях без вдягнутої маски,
03 Квітня 2020 11:40

Як працює алгоритм встановлення контактних осіб для запобігання поширенню COVID-19

Один з основних заходів реагування у разі підтвердження діагнозу COVID-19 – встановлення контактних осіб, з якими впродовж останніх двох тижнів спілкувався хворий.

Який алгоритм дій встановлення контактних осіб та проведення подальших профілактичних заходів – прокоментував заступник директора Чернігівського обласного лабораторного центру Артем Ярошенко.

– При отриманні екстреного повідомлення про лабораторне підтвердження хворому діагнозу коронавірус обласний лабораторний центр невідкладно повідомляє про це свої підвідомчі установи та лікувальні заклади на місцях. Фахівці оперативно виїжджають за адресою проживання хворого,

02 Квітня 2020 11:35

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області

Останніми днями Чернігівська область отримала від держави декілька партій медзасобів та захисного спорядження для протидії поширенню COVID-19.

Так, до Управління охорони здоров’я ОДА надійшло 1080 медичних костюмів біозахисту, 4020 медичних респіраторів біозахисних № 95 для «червоної зони» (тобто прямого контакту з хворим на коронавірус), 1260 та 2160 медичних респіраторів біозахисних № 95 для «червоної зони» інших моделей, 800 медичних респіраторів біозахисних посилених № 99 для «червоної зони».

А також ендотрахеальні трубки, дихальні контури для дітей та дорослих, вірусо-бактеріальні фільтри, датчики, бахіли. Все, що вкрай необхідне як для лікування хворих, так і для захисту медичних працівників.

Вантаж повністю розподілений між усіма лікувальними закладами.

02 Квітня 2020 11:31

Володимир Зеленський підписав закон про забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX, який парламент ухвалив 30 березня 2020 року. 

Документом передбачені додаткові соціальні та економічні гарантії для підтримки громадян і бізнесу в умовах протидії поширенню коронавірусу в Україні. Закон, зокрема, передбачає доплату в розмірі до 300% заробітної плати медикам та іншим працівникам,

02 Квітня 2020 11:10

Уряд посилить заходи безпеки для боротьби з коронавірусом

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

«З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби пропонується запровадити ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких: домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком старших 60 років, обмеження відвідування парків та зон

02 Квітня 2020 11:04

Працює гаряча телефонна лінія для підтримки літніх людей під час карантину

Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації запровадив гарячу телефонну лінію для консультування людей соціально вразливих категорій.

Самотнім літнім громадянам, які звертатимуться за вказаним номером телефону, розкажуть про правила та особливості життя під час карантинних обмежень, проконсультують та морально підтримають.

Поділіться цим номером зі своїми знайомими та рідними людьми похилого віку.

Крім даного, в області діють й інші телефони довіри.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

01 Квітня 2020 12:19

В області визначені лікарні для госпіталізації осіб з діагнозом COVID-19

У Чернігівській області визначено перелік закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відповідний наказ підписано по Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації.

До цього переліку увійшли:

1. КНП «Чернігівська міська лікарня №2» 

2. КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня»

3. КНП «Борзнянська центральна районна лікарня»

4. КНП «Козелецька

<<<1 - 11 з 3105>>>