Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Порядок призначення житлових субсидій за рішенням комісії з питань грошових виплат та компенсацій при райдержадміністрації

30 червня 2011


Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848, субсидія призначається сім’ям, які на загальних підставах мають на неї право. Але існують і такі сім’ї, які з незалежних від них причин не мають право на призначення житлової субсидії на загальних підставах.

Для розгляду таких випадків при райдержадміністрації створена комісія, яка на підставі заяви та акту обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї визначає право на призначення субсидії.

На засідання комісії виносяться питання, які передбачені вищезазначеним Положенням. Зокрема, коли зареєстровані в житловому приміщенні громадяни працездатного віку не працювали, не навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії.

За рішенням комісії субсидія може призначатись не власнику житла, а особі, яка зареєстрована в житловому приміщенні та сплачує за житлово- комунальні послуги, та на збільшену норму площі житла. Також у випадку, коли хтось із зареєстрованих у житловому приміщенні здає за договором найму або в оренду житлове приміщення, має у своєму володінні більше одного житлового приміщення, загальна площа яких у сумі перевищує встановлені норми володіння чи користування загальною площею житла.

У випадку придбання житлового приміщення, коли у володінні дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей) є більше одного автомобіля або іншого транспортного засобу сім’я також має право на призначення субсидії за рішенням комісії.

Сім’ям, яким вже неодноразово проводилось призначення субсидії за рішенням комісії необхідно знову звернутись до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації з заявою на комісію для використання свого права на соціальний захист.

(За інформацією управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації)