Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old

01 грудня 2016

Механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності структурними підрозділами з питань соціального захисту населення органів виконавчої влади визначений у Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057.

Цим Порядком, зокрема визначено, що психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції здійснюється за кошти державного бюджету за такою ж схемою, як і санаторно-курортне лікування. Послуги із психологічної реабілітації надаються окремо  або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що суб’єктом надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції є:

товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі» (Сумська область, місто Лебедин, село Токарі, вулиця Санаторна, 96);

санаторій «Оризонт» (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 1А).

За більш детальною іформацією звертайтесь в управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Носівка, вул. Центральна, 20, тел. 04642 2 18 38.

 

Зареєстровано громадську організацію «Українське об’єднання учасників АТО та волонтерів «Захисник нації «Сокіл»

 

Пільги учасникам АТО
 

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200»

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про реалізацію пілотного проекту щодо утворення територіального центру комплектування та соціальної підтримки"