Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old

25 квітня 2019

Механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності структурними підрозділами з питань соціального захисту населення органів виконавчої влади визначений у Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057.

Цим Порядком, зокрема визначено, що психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції здійснюється за кошти державного бюджету за такою ж схемою, як і санаторно-курортне лікування. Послуги із психологічної реабілітації надаються окремо  або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

Управління соціального захисту населення Носівської райдержадміністрації повідомляє, що суб’єктом надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції є:

санаторій «Оризонт» (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 1А).

Інформація про заклад: 1.Гарантійий лист.

2.Скорочена інформація про заклад.

3.Реквізити, умови проживання, харчування, додаткові послуги.

4. Калькуляція вартості послуги

5. Орієнтовний графік заїздів.

6. Договір на супервізію з актом.

7.Установчі документи с ЕДРПОУ та ПДВ.

8.Відомості з ЕДР.

9.Висновок СЕС Орізонт.

10.Скан виписка з приказу, дипломи психологів.

11. Програма ПР 

За більш детальною іформацією звертайтесь в управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Носівка, вул. Центральна, 20, тел. 04642 2 18 38.

 

Зареєстровано громадську організацію «Українське об’єднання учасників АТО та волонтерів «Захисник нації «Сокіл»

 

Пільги учасникам АТО
 

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200»

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про реалізацію пілотного проекту щодо утворення територіального центру комплектування та соціальної підтримки"