Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old

18 квітня 2018Аналітична довідка про виконання плану заходів антикорупційної програми за підсумками 2017 року Носівською районною державною адміністрацією


На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2017 року № 100 «Про антикорупційну програму в обласній державній адміністрації на 2017 рік», районною державною адміністрацією протягом 2017 року вживались організаційні і практичні заходи із запобігання та протидії корупції.

Визначено уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в райдержадміністрації, управліннях райдержадміністрації.

Питання стану виконання антикорупційного законодавства у звітному періоді розглядались на засіданнях колегій, нарадах у місцевих органах виконавчої влади району та їх структурних підрозділах.

У звітному періоді вжито заходи щодо забезпечення належного функціонування телефонних ліній та офіційного сайту для повідомлень викривачами, працівниками та іншими громадянами про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», вчинені іншою особою.

В райдержадміністрації постійно діє прямий телефонний зв’язок голови (заступників голови) районної державної адміністрації. Метою функціонування телефонної лінії є удосконалення роботи із зверненнями громадян, запровадження дієвого механізму зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про факти корупційних правопорушень, оперативного реагування на порушені питання.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» в районній державній адміністрації забезпечено доступ до публічної інформації на веб-сайті РДА, де постійно висвітлюється інформація про діяльність РДА, зокрема публікується інформація про регуляторну діяльність, економіку, звернення громадян, про запобігання проявам корупції, очищення влади, про гуманітарну сферу та інше.

На апаратних нарадах та в рамках планових занять особовому складу доводяться новели антикорупційного законодавства України. Цілеспрямовано проводиться навчання з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо ознайомлення з антикорупційним законодавством.

Уповноважена особа з питань запобігання корупції в взяла участь у короткостроковому семінарі в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Презенту України на тему «Запобігання та протидія проявам корупції».

Здійснюється контроль за дотриманням вимог законодавства щодо недопущення конфлікту інтересів, особливо при формуванні розпорядчих документів.

Відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» державними службовцями апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації були подані електронні декларації про доходи вчасно та відповідно до чинного законодавства.

Проводиться робота із забезпечення виконання правил етичної поведінки серед державних службовців райдержадміністрації.

Першочергова увага приділяється роботі із зверненнями та скаргами громадян.

У зв’язку з набранням чинності Закону України від 09.11.2017 року №2190-VIII «Про внесення змін для деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» голову райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації повідомлено, що вони втрачають статус державних службовців, проте залишаються суб’єктами, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства.

Протягом 2017 року співробітники Носівської районної державної адміністрації та структурних підрозділів до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не притягувались.

Постійно проводиться взаємодія з правоохоронними органами щодо запобігання проявів корупції. Адміністративні протоколи щодо притягнення до адміністративної відповідальності та кримінальні справи про корупційні діяння щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування протягом 2017 року до районного суду не надходили.

Звернень громадян на гарячу лінію та інформації про факти з ознаками правопорушень та злочинів в сфері антикорупційного законодавства, які відносяться до сфери діяльності райдержадміністрації, не надходило.