Носівська РДА
Анонси


Назад

Виїзна нарада заступника голови – керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталії Романової


З метою вивчення обставин, які стали відомі під час ефіру передачі «Говорить Україна», що відбувся 7 червня на телеканалі ТРК «Україна», 15 червня в залі засідань райдержадміністрації відбулась виїзна нарада «Організація у Носівському районі роботи місцевої влади з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах» за участю Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, заступника директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України - начальника відділу соціального захисту дітей Володимира Вовка, начальника відділу національного усиновлення Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Ольги Оліфер, заступника голови – керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталії Романової, голови Носівської райдержадміністрації Вікторії Вершняк, керівників відповідних обласних та районних служб.

Обмінюючись досвідом роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, керівники акцентували увагу на важливості своєчасного виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та комплексного підходу до вирішення проблемних питань родин, що знаходяться під соціальним супроводом.

Заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова наголосила на належній взаємодії та співпраці всіх управлінь та відділів райдержадміністрації у роботі з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, задля подолання кризи у родинах та попередження вилучення дітей з сімей. А також дала доручення начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації, директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в двохмісячний термін провести обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей у всіх сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

На ролі педагога у виявленні проблемних сімей та необхідності влаштування дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в дошкільний навчальний заклад, акцентував увагу присутніх заступник директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України - начальник відділу соціального захисту дітей Володимир Вовк.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба закликав керівників відповідних служб покращити взаємодію в роботі щодо сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, працювати виключно в інтересах дитини, висвітлювати позитивні приклади щодо надання допомоги у вирішенні проблем сім`ї та виведення її із складних життєвих обставин.

За підсумками наради було дано доручення райдержадміністрації надати в засобах масової інформації офіційну інформацію про те, що шестирічна дитина Олександр перебуває на обстеженні в лікарні, коштів на лікування не потребує. Правоохоронними органами проводиться досудове слідство. Начальник відділу національного усиновлення Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Ольга Оліфер звернулась до начальника служби у справах дітей райдержадміністрації з проханням перевірити інформацію про попередні переміщення сім’ї хлопчика по Україні та знайти його родичів, які мають перевагу на усиновлення, наголосила на необхідності влаштування дитини в хорошу родину.

Довідково. На даний час на обліку у зв’язку із складними життєвими обставинами в сім’ї в службі у справах дітей райдержадміністрації перебуває 29 дітей, під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебувають 89 сімей, в яких виховується 165 дітей.
Cектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад21 Травня 2018 14:46
10 Травня 2018 10:09
02 Травня 2018 16:57
23 Квітня 2018 08:40
16 Квітня 2018 10:16
13 Квітня 2018 16:01
10 Квітня 2018 16:52
10 Квітня 2018 16:42
26 Березня 2018 10:02
20 Березня 2018 12:52
19 Березня 2018 16:17
07 Березня 2018 11:19