Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Новорічно-різдвяне свято відбулося для дітей Чернігівщини

11 січня 2018


Традиційно під час новорічних свят в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка запалює свої вогні «Головна ялинка області».

10 січня в театрі відбулося свято, яке зібрало близько 750 дітей з Чернігівщини, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, серед яких діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування та батьки яких загинули у районі проведення антитерористичної операції, діти учасників АТО на сході країни, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також обдаровані та талановиті діти. На новорічно-різдвяному святі побували і дітки з Носівського району: Богдан Буряк – син загиблого учасника АТО, Юрій та Валерія Овчаренко – діти з багатодітної родини.

Малеча взяла участь у веселих конкурсах та майстер-класах з виготовлення ангелів, сніговичків, новорічних рукавичок та черевичків, ліплення з тіста.

Привітанням голови облдержадміністрації Валерія Куліча з новорічними святами розпочалася казка «У пошуках героя».

Юні гості свята переглянули новорічне дійство та отримали солодкі подарунки.За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації