Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Підтримайте дитину, яка тимчасово, з різних причин, не може проживати у рідній сім'ї

12 січня 2018


В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя.

Патронат над дитиною – це комплексна послуга, розроблена на основі найкращих європейських та міжнародних практик догляду дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Сім’я патронатного вихователя – це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.

Патронатний вихователь – це особа, яка за участю членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї.

Якщо Ви подружжя, яке має позитивний досвід виховання власних дітей (дорослих або підліткового віку), проживаєте на території Носівського району на спільній (власній чи орендованій) житловій площі, маєте вищу освіту соціального або гуманітарного спрямування й небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, створіть патронатну сім’ю та підтримайте дитину в складних життєвих обставинах.

Прийміть у свою родину дитину, щоб допомогти їй відчинити двері з минулого в майбутнє, щоб тепло материнської любові і батьківської турботи навчило її любити, дало їй сили і допомогло ввійти в доросле життя самодостатньою, впевненою в завтрашньому дні людиною, готовою творити добро.

За більш детальною інформацією звертайтеся в Носівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Носівка, вул. Центральна, 13, телефон – (04642) 2 10 59, (04642) 2 18 25

За інформацією Носівського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді