Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Конференція Носівської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України

07 лютого 2018


Сьогодні, 7 лютого, в залі засідань райдержадміністрації відбулась конференція Носівської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України.

Учасники конференції заслухали звіт голови районної організації ФСТ «Колос» Василя Опришка про роботу за минулий рік. Він, зокрема, зазначив, що на проведення спортивних заходів у 2017 році організації було виділено кошти з районного бюджету в сумі 16,7 тис. грн., а також залучалась спонсорська допомога. Серед пріоритетних видів спорту, змагання з яких організовує та проводить РО ФСТ «Колос», - футбол, волейбол, теніс, шахи, шашки, змагання з перетягування канату, гирьового спорту. Протягом року проводились також змагання на «краще спортивне село».

У зв’язку з поданням головою організації Василем Опришком заяви на вихід з організації учасники конференції провели голосування з обрання нового керівника. Головою РО ФСТ «Колос» одноголосно було обрано Юрія Гриня, який очолює громадську організацію «Федерація футболу Носівської громади».

У заході взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба, яка за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту району, популяризацію здорового способу життя та виховання підростаючого покоління вручила Василю Опришку Почесну грамоту райдержадміністрації.Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації