Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Загальні збори громадян за місцем проживання села Степові Хутори

06 березня 2018


Сьогодні, 6 березня, відбулись загальні збори громадян за місцем проживання села Степові Хутори. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк, голова районної ради Анатолій Красносільський, начальник Носівського відділу з питань призначення, перерахування та виплати пенсій Ніжинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Надія Голенач, депутати сільської ради, жителі села.

Присутні заслухали звіт Степовохутірського сільського голови Сергія Давиденка про роботу виконкому сільської ради щодо виконання Плану економічного та соціального розвитку самоврядної території у 2017 році та використання бюджетних коштів.

Жителі Степових Хуторів обговорили з представниками влади основні питання життєзабезпечення населеного пункту. Так, питання, які піднімалися на заході, зокрема, стосувалися благоустрою населеного пункту, реалізації медичної реформи, пенсійного забезпечення. Прозвучало також і звернення щодо вирішення надзвичайно болючої для мешканців усієї степової зони проблеми – ремонту дороги.

Голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк зазначила, що в цьому році з державного бюджету вже виділено 5,8 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг району. Звичайно, цієї суми малувато. Утім, за словами очільниці району, спільними зусиллями – з державного та місцевих бюджетів, за підтримки інвесторів та підприємств, які проводять свою виробничу діяльність та цій території, все ж вдасться вирішити цю проблему.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації