Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Обговорили актуальні питання життєдіяльності району

13 березня 2018


Сьогодні, 13 березня, голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк провела нараду з начальниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації з актуальних питань життєдіяльності району. У роботі наради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба, керівник апарату райдержадміністрації Віта Лісогор.

Присутні на нараді керівники звітували про проведену роботу, озвучували проблемні питання галузей, які потребують вирішення, та плани на найближчу перспективу.

Обговорювались питання про стан використання залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в 2018 році по зведеному бюджету району; готовність агропромислових підприємств до весняно-польових робіт та стан тваринництва в районі; здійснення постійного контролю за умовами проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, соціальний патронаж сімей, в яких проживають ці діти; вжиття заходів щодо дотримання норм Закону України «Про відходи».

За підсумками наради головою райдержадміністрації було дано ряд доручень.Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації