Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Перший етап пілотного проекту "Сільське відділення" має розпочатися вже в червні цього року

03 травня 2018


«У Чернігівській області триває підготовка пілотного проекту «Сільське відділення», рішення про здійснення якого генеральна дирекція ПАТ «Укрпошта» прийняла у грудні минулого року. Перший етап проекту має розпочатися вже з 1 червня на території Чернігівського, Куликівського та Ріпкинського районів, а згодом охопити всю область», — зазначила сьогодні голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк на засіданні робочої групи з вивчення та вирішення питань щодо реформування об’єктів поштового зв’язку філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» на території Носівського району.

Суть проекту полягає в тому, що замість стаціонарних відділень у переважній більшості сіл області працюватиме пересувний пункт. До сіл з населенням менше 100 жителів він заїжджатиме один раз на тиждень, до 500 — двічі, до 1200 — тричі, більше 1200 жителів — чотири або й п’ять разів на тиждень залежно від потреби. Якщо ж кількість населення сягає або перевищує дві тисячі осіб, в селі продовжує діяти стаціонарне поштове відділення.

Передбачається, що за день бригада у складі трьох осіб — начальника, листоноші та водія — побуває у кількох населених пунктах і надасть всі потрібні поштові послуги.

Члени робочої групи обговорили новації поштового зв’язку, можливі проблеми при їх впровадженні на території Носівського району та напрацювали свої пропозиції щодо роботи пересувних поштових відділень.
Головний спеціаліст з питань інформаційної

діяльності архівного сектору райдержадміністрації