Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

01 червня 2018


Сьогодні, 1 червня, на території Рівчак-Степанівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. відбулись святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. 

Відбувся фестиваль дитячих колективів, організовано конкурс «Малюнок на асфальті», спортивні змагання, майстер-класи для дітей з виготовлення ляльок-мотанок, ліплення виробів з тіста, розважальні ігри. Проведено розіграш благодійної лотереї. 

Зі святом присутніх привітала голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк:

«Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. 

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури. 

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбутнього. Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок  і яскравих емоцій».

З вітальним словом до учасників свята також звернувся голова районної ради Анатолій Красносільський.


Головний спеціаліст з питань інформаційної

діяльності архівного сектору райдержадміністрації