Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Своє професійне свято відзначають сьогодні працівники поліції

04 липня 2018

Сьогодні, 4 липня, у Носівському відділенні поліції Ніжинського відділу Головного управління Національної поліції у Чернігівській області відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України.

З професійним святом працівників Носівського відділення поліції привітала голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк.

«Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі ви з честю виконуєте поставлені завдання щодо захисту прав і свобод громадян, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку.

Нерідко ризикуючи власним життям ви захищаєте життя та здоров’я людей, забезпечуєте законність і правопорядок.

Усім, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя, хочеться побажати успіхів у нелегкій місії «Служити і Захищати».

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою високих досягнень на службовій ниві», - зазначила голова райдержадміністрації.

З вітальним словом до правоохоронців звернулись голова районної ради Анатолій Красносільський, в.о. Мринського сільського голови Ніна Сіренко, Макіївський сільський голова Петро Баклан, прокурор Носівського відділу Ніжинської місцевої прокуратури Чернігівської області Іван Марушко, начальник Носівського відділення поліції Ніжинського відділу ГУНП в Чернігівській області Ірина Вова.

Відбулось вручення почесних відзнак райдержадміністрації та районної ради, Макіївської та Мринської сільських рад.

 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного сектору райдержадміністрації