back

На Носівщині відзначили День родини

08 липня 2018

Сьогодні, 8 липня, українці відзначають День родини.

В Україні завжди шанували сім’ю. Від батька до сина, від бабусі до онучки передаються духовні цінності досі. Саме сім’я є найбільшим багатством. Вона була і залишається запорукою продовження роду, виховання дітей – майбутніх громадян України.

Носівщина теж долучилася до святкування Дня родини в Україні.

У Калинівській сільській бібліотеці-філіі проведено захід «Щаслива родина – міцна Україна», у рамках якого з дітьми проведено бесіду про сім’ю та стосунки в ній, сімейні традиції, урок творчості «Моє генеалогічне древо», вікторину «Члени родини», відбулось декламування віршів про родину, учасники заходу взяли участь у створенні макету «Щаслива родина».

Година спілкування «Тепло сімейного вогнища» відбулась у Держанівській сільській бібліотеці-філіі. Молоді мами обговорили актуальні проблеми, що виникають у родинах, та шляхи їх вирішення. Разом зі своїми  дітками взяли участь в ігровій вікторині.

У Адамівській сільській бібліотеці-філіі пройшла година вдячності «Щастя бути разом», на яку завітали молодята та сімейні пари з чималим сімейним стажем. Для них відбулась цікава вікторина.

Про роль сім’ї в житті людини розповіла завідуюча Рівчак-Степанівської сільської бібліотеки під час інформаційної години «Від родини йде життя людини».

Книжкові викладки «Без сім’ї немає щастя на землі», «У родинному колі» оформлено у Рівчак-Степанівській та Коломійцівській сільських бібліотеках-філіях.

 

 

   

 

  

 

 
За інформацією відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації