Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Готовність району до зими розглянули на засіданні оеративного штабу

10 липня 2018

Сьогодні, 10 липня, голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк провела засідання оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Красносільський, представники Носівської, Макіївської та Мринської об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств «Носівські теплові мережі», «Носівка-Комунальник», КЛПЗ «Носівська центральна районна лікарня ім. Ф.Я.Примака» та КЗ «Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської районної ради.

Серед розглянутих питань – готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, а також стан розрахунків за спожиті енергоносії та перспектива впровадження енергозберігаючих заходів.

 В ході обговорення основний акцент було зроблено на безпечній і економічній експлуатації та технічному стані теплових установок і мереж, систем водопостачання, електромереж, відповідності діяльності суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері виробництва, постачання та споживання енергії.

– Час для реалізації поставлених завдань є, тому наша задача – спільно і злагоджено відпрацювати заплановані заходи та оперативно реагувати на можливі проблемні моменти, аби забезпечити стовідсоткову готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, – зазначила голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк.

 

За інформацією сектору містобудування, архітектури

та житлово-комунального господарства райдержадміністрації