Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Про психологічну реабілітацію учасників АТО

11 липня 2018

Механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності структурними підрозділами з питань соціального захисту населення органів виконавчої влади визначений у Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057.

Цим Порядком, зокрема визначено, що психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції здійснюється за кошти державного бюджету за такою ж схемою, як і санаторно-курортне лікування. Послуги із психологічної реабілітації надаються окремо  або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації звертає увагу, що суб’єктом надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції є товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі». Адреса санаторію: Сумська область, місто Лебедин, село Токарі, вулиця Санаторна, 96.

Витяг
з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних
осіб-підприємців та громадських формувань

Довідка щодо відповідності санаторію "Токарі" вимогам до суб'єктів щодо відповідності санаторію "Токарі" вимогам до суб'єктів надання послуг із психологічної реабілтації

Інформаційна довідка
про умови харчування

 

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації