Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

01 січня 1970

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що до участі у міжнародній програмі “Fit for Partnership with Germany” (Готуємося до співпраці з Німеччиною) (далі - Програма), що реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини запрошуються представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

•      виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

•      підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

•      вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері

зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

Щорічно у Програмі беруть участь до 100 представників українського бізнесу.

У 2018 - 2019 роках. українським управлінцям / підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії в Німеччині за напрямками:

-      загальна економічна кооперація;

-      економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:

1)    економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

2)    економічна кооперація у сфері енергоефективності;

3)    економічна кооперація в сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів;

4)    економічна кооперація в секторі охорони здоров’я / індустрії охорони здоров'я.

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) (далі - Товариство GIZ) та Мінекономрозвитку.

До реалізації Програми в Україні залучено партнерські платформи Програми, що знаходяться у різних регіонах України та випускники Програми попередніх років.

За такої підтримки у регіонах України Програмою “Fit for Partnership with Germany” проводяться ряд підготовчих заходів для потенційних учасників Програми, конкурсний відбір кандидатів у Програму.

Більш детальна інформація про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті https://ukraine.managerprogramm.de

У разі бажання активної співпраці з Програмою пропонуємо звернутись до Світлани Степащенко - керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228-42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashchenko@giz.de.