Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Молоді душею ветерани

03 жовтня 2018

Надзвичайно зворушливий захід відбувся у залі засідань міської ради з нагоди Дня ветерана України та Міжнародного дня людей похилого віку. Тут зібралися ветерани всіх категорій: учасники бойових дій, партизани, діти війни, ветерани праці. Привітати ветеранів Носівщини прийшли і почесні гості: заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба, заступник голови районної ради Анатолій Медвідь, керуючий справами Носівськоі міськоі ради Ірина Власенко. 

Про завжди активну громадянську позицію у патріотичному вихованні учнівської молоді, неспокій, небайдужість, волонтерство і доброчинство, краєзнавчу і творчу роботу клубів за інтересами, ветеранських осередків по селах та в місті говорила у своєму виступі голова районної ради ветеранів Олександра Ляшенко, побажавши всім присутнім головне – здоров’я, і, звісно ж, душею не старіти. 

До вітань і обговорення проблем приєдналися Василь Чорнозуб, Надія Фурса, Іван Гончар. А гарного настрою всім присутнім додав Дмитро Прищепа, прочитавши гумор. Бо хіба проблеми, які обсідають зусибіч, привід не знаходити радості у кожному прожитому дні, у можливості спілкування, незважаючи ні на що? Завзяття, оптимізму, доброти, небайдужості треба повчитися у них молодим. А прожиті роки і добрі справи наших шанованих ветеранів - приклад для всіх.

По-родинному тепло відбулася приємна місія зустрічі: вручення нагород та символічних подарунків. Були і особливі відзнаки: звання Почесний ветеран України удостоєні Іван Гончар, Парасковія Очківська, Олександра Давиденко. Грамотами районної ради ветеранів нагороджено когорту активістів ветеранського руху Носівщини.

 


 За інформацією прес-служби Носівської міської ради