Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Носівській дитячо-юнацькій спортивній школі - 35 років

08 жовтня 2018

У суботу, 6 жовтня, Носівська дитячо-юнацька спортивна школа відзначала свій 35 - річний ювілей. З нагоди свята на стадіоні  ДЮСШ відбулись урочистості за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, колективів різних періодів роботи закладу, вихованців та випускників, відомих спортсменів, тренерів.

З вітальним словом до присутніх звернулась голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк: «Ми по праву пишаємося спортивними досягненнями наших земляків. Радіємо і успіхам юних спортсменів, які беруть естафету з рук майстрів. Тож у цей святковий день прийміть, шановні спортсмени, тренери, організатори спорту і масового фізкультурно-спортивного руху, найкращі побажання міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті – перемог у всіх справах!».

Колектив дитячо-юнацької спортивної школи та юних спортсменів зі святом також привітали міський голова Володимир Ігнатченко, заступник голови районної ради Анатолій Медвідь, начальник відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради Наталія Тонконог, почесний громадянин міста Носівки Віталій Тищенко.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи продемонстрували свій спортивний гарт у легкоатлетичних змаганнях.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації