Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

З робочим візитом район відвідав народний депутат України Олександр Кодола

29 жовтня 2018

У п'ятницю, 26 жовтня, з робочим візитом Носівський район відвідав народний депутат України Олександр Кодола.

Разом з головою районної державної адміністрації Вікторією Вершняк та головою районної ради Анатолієм Красносільським він побував у селах Держанівка, Плоске, Дослідне, Володькова Дівиця.

За два останні роки саме за сприяння народного депутата у Держанівці з’явився дитячий майданчик, Держанівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. отримав сучасну комп’ютерну техніку на суму 50 тис. грн., будинок культури – аудіоапаратуру (30 тис. грн.).

Олександр Кодола відвідав Держанівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., де відбулася зустріч з педагогічним колективом, та ознайомився з ходом ремонтних робіт будівлі Держанівського будинку культури.


Затим народний депутат України побував у Плосківському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. та Плосківському будинку культури. За його сприяння біля школи встановлено спортивний майданчик, придбано меблі у дитячий садочок, для аматорів художньої самодіяльності - сценічні костюми.

У с. Дослідне Олесандр Кодола побував у Носівській селекційно-дослідній станції та вручив її директору Наталії Буняк Грамоту Верховної Ради України.

Закінчилася робоча поїздка на святковій ноті. Народний депутат України взяв участь в урочистостях з нагоди 150-річчя Володькодівицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Олександр Кодола привітав педагогів, учнів та їх батьків з ювілеєм, вручив педагогам грамоти та сертифікат на суму 25 тис. грн. на потреби школи.

 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного сектору райдержадміністрації