Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС

04 грудня 2018

Сьогодні, 4 грудня, у залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглядалися питання про здійснення заходів забезпечення життєдіяльності, дотримання прав і свобод громадян в умовах правового режиму воєнного стану; організацію взаємодії органів влади, служб, установ та організацій, що задіяні до оперативного вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням транспортного сполучення, електро-, газо-, водо-, теплопостачання, медичного обслуговування, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або загрози їх виникнення.

Голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк наголосила на необхідності забезпечення стабільного функціонування систем життєзабезпечення населення, переведення фонду захисних споруд у готовність до використання за призначенням.

Про стан справ у сфері цивільного захисту, забезпечення готовності технічних засобів та спеціалістів в умовах особливого періоду у відповідних установах та організаціях доповіли їх керівники.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації