back

"Ні" - торгівлі людьми

27 грудня 2018

У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Україна стала третьою державою Європи, поряд з Бельгією і Німеччиною, які на законодавчому рівні визнали торгівлю людьми тяжким злочином.

Проте часто люди не замислюються над тим, що саме вони можуть стати жертвою торгівлі людьми. Брак знань щодо вимог законодавства України та інших країн у сфері працевлаштування за кордоном робить їх легкою здобиччю як мінімум шахраїв, а як максимум торгівців людьми.

Сьогодні, 27 грудня, у приміщенні Публічної бібліотеки Носівської міської ради Носівською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості проведено тренінг на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Учасники тренінгу розглянули основи законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідки зовнішньої трудової міграції, переваги легального працевлаштування за кордоном, питання правового захисту громадян за кордоном. Присутні також переглянули відеоролик «Життя на продаж», отримали інформаційні та методичні матеріали, які допоможуть уникнути помилок  при  працевлаштуванні за межами України та в наданні дієвої допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

 

 

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору районної державної адміністрації