Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

До уваги роботодавців!

02 січня 2019

Чернігівське обласне відділення соціального захисту інвалідів інформує.

Статтею 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» для підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю (далі – роботодавці), установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік.

 

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року № 70 (зі змінами), реєстрація роботодавців здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

 

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за 2018 рік (форма № 10-ПІ/річна поштова/) подається не пізніше 1 березня 2019 року.

 

Подання до відділення Фонду звітності в електронному вигляді не передбачено.

 

Бланки заяви про реєстрацію та Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів (http://www.ispf.gov.ua).

 

За більш детальною інформацією можна звернутися до Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів:

 14017, м.Чернігів, вул. В.Радченка, 14.

 Контактний телефон/факс: 0462 67 28 51.

 E-mail:Chernihiv@ispf.gov.ua