Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Загальні збори громадян за місцем проживання сіл Козари, Андріївка

06 лютого 2019

Активне і жваве обговорення проблемних питань, актуальних для жителів сіл Козари, Андріївка Носівської ОТГ, відбулося сьогодні на загальних зборах громадян за місцем проживання.

Свої зауваження до роботи органів влади, пропозиції, думки щодо соціально-економічного розвитку населених пунктів, покращення якості життя людей жителі Козар та Андріївки висловлювали перед головою районної державної адміністрації Вікторією Вершняк, Носівським міським головою Володимиром Ігнатченком,  старостою Тетяною Бруй.

Оперативного вирішення, на думку сільчан, потребують питання освітлення вулиць населених пунктів, проведення ремонту дорожнього покриття, можливості підключення до мережі Internet, усунення недоліків у роботі Укрпошти, маршрутних перевезень, вирубки аварійних дерев, упорядкування території кладовища. Тож у конструктивному діалозі влади і громади намагалися знайти шляхи їх вирішення.

«Завдяки впровадженню державою реформи децентралізації маємо позитивні зрушення в розвитку Носівської ОТГ. З часу створення об’єднаної територіальної громади минуло всього два роки, а напрацювання у соціально-економічному розвитку громади вже досить помітні. Це – реконструкція мережі вуличного освітлення в населених пунктах ОТГ, проведення ремонту доріг, придбання спеціальної техніки для комунальної служби, ремонт та оснащення навчальних закладів громади, розвиток спорту, реалізація програм щодо соціального захисту населення.

За 2018 рік до загального та спеціального фондів міського бюджету надійшло майже 156 мільйонів гривень. Отримано дотацій та субвенцій в загальній сумі понад 85 млн. грн. Власні та закріплені доходи за 2018 рік – понад 70 млн. грн.

Видатки загального фонду міського бюджету за 2018 рік склали понад 128 млн. грн., та спеціального – майже 17 млн. грн. Асигнування на освіту склали 56%, на культуру – 3,8%, фізичну культуру та спорт – 2,7%, на ЖКГ – 4,1%, на соціальний захист – 2,1%, на утримання доріг комунальної власності – 4,9%, та близько 14% – передача коштів до інших бюджетів на утримання закладів бюджетної сфери на умовах співфінансування, на заходи у сфері соціального захисту, на співфінансування інвестиційних програм та проектів», – зазначив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, звітуючи про виконання власних та делегованих повноважень за 2018 рік.

Голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк розповіла про впровадження в районі реформ, що реалізуються в Україні.

Вона, зокрема, зазначила, що у рамках проекту «Нова українська школа» значно покращились умови навчання дітей. Понад 2 млн. грн. з міського, державного бюджетів та освітньої субвенції використано у 2018 році на впровадження нових стандартів навчання, матеріально-технічне забезпечення закладів освіти району.

Для дітей з особливими освітніми потребами у дошкільних навчальних закладах вже функціонують групи з інклюзивним навчанням, а в школах – інклюзивні класи. З метою подальшої реалізації програми впровадження інклюзивної освіти в Україні у грудні 2018 року сесією міської ради прийнято рішення щодо створення інклюзивно-ресурсного центру Носівської міської ради.

У рамках проведення реформування первинної ланки медицини у минулому році покращилась матеріально-технічна база КНП «Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради, міської та сільських лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного сектору райдержадміністрації