Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю - пріоритетний напрямок роботи служби зайнятості

08 лютого 2019

З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю сьогодні, 8 лютого, Носівською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості проведено семінар для соціальних педагогів та психологів закладів загальної середньої освіти району на тему: «Реалізація програми комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти».

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є пріоритетним напрямком діяльності служби зайнятості, що передбачає запровадження комплексного супроводу  учнів шкіл щодо професійного самовизначення, починаючи з 8 класу та осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг, зокрема з використанням діагностичного комплексу «Веб-базована платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Її основна мета – надання послуг у дистанційному режимі. Користувач платформи має змогу пройти тестування з будь-яких електронних носіїв, до яких є доступ до мережі Інтернет.

Реєстрація учасників профорієнтаційної платформи «Моя професія: консультаційна мережа» на сайті Державної служби зайнятості знаходиться за  посиланням www.myprofession.com.ua. Усі учні, які бажають пройти тестування, мають  можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, звернувшись з метою реєстрації до консультантів профорієнтаційної платформи – соціальних педагогів та психологів у своїх школах.

 
За інформацією Носівської районної філії
Чернігівського обласного центру зайнятості