Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

На загальних зборах громадян за місцем проживання сіл Платонівка, Карабинівка

07 березня 2019

Учора, 6 березня, відбулись загальні збори громадян за місцем проживання сіл Платонівка, Карабинівка Степовохутірської сільської ради. У заході взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба. 

Присутні заслухали звіт Степовохутірського сільського голови Сергія Давиденка про роботу виконкому сільської ради щодо виконання Плану економічного та соціального розвитку самоврядної території у 2018 році та використання бюджетних коштів. 

У своїх зверненнях до представників влади громадяни в основному порушували питання благоустрою населених пунктів, орендної плати за землю.

Заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба у своєму виступі зазначила, що під час засідання Ради регіонального розвитку Дніпропетровської області Президент України Петро Порошенко наголосив на завершенні створення об’єднаних громад до 2020 року. Децентралізація довела свою ефективність. Маємо позитивні зрушення в розвитку Носівської, Макіївської та Мринської ОТГ. Це і освітлення вулиць, і ремонт доріг, придбання спеціальної техніки для комунальної служби, ремонт та оснащення навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, реалізація програм щодо соціального захисту населення.

Вона розповіла присутнім і про реалізацію в Україні реформ в освітній та медичній галузях. Значні фінансові ресурси були спрямовані у минулому році на матеріально-технічне забезпечення закладів освіти та закладів первинної ланки медицини району у рамках реалізації освітнього проекту «Нова українська школа» та медичної реформи.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації