back

Загальні збори громадян за місцем проживання с.Іржавець

07 березня 2019

На загальних зборах громадян за місцем проживання с.Іржавець Носівської ОТГ, що відбулись учора, 6 березня, підвели підсумки зробленого за минулий рік, окреслили плани на майбутнє.

У сходах взяли участь голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк, Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.

«Завдяки впровадженню державою реформи децентралізації маємо позитивні зрушення в розвитку Носівської ОТГ. З часу створення об’єднаної територіальної громади минуло всього два роки, а напрацювання у соціально-економічному розвитку громади вже досить помітні. Це – реконструкція мережі вуличного освітлення в населених пунктах ОТГ, проведення ремонту доріг, придбання спеціальної техніки для комунальної служби, ремонт та оснащення навчальних закладів громади, розвиток спорту, реалізація програм щодо соціального захисту населення.

За 2018 рік до загального та спеціального фондів міського бюджету надійшло майже 156 мільйонів гривень. Отримано дотацій та субвенцій в загальній сумі понад 85 млн. грн. Власні та закріплені доходи за 2018 рік – понад 70 млн. грн.», – зазначив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, звітуючи про виконання власних та делегованих повноважень за 2018 рік.

Голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк розповіла про впровадження в районі реформ, що реалізуються в Україні.

Вона, зокрема, зазначила, що у рамках проекту «Нова українська школа» значно покращились умови навчання дітей. Понад 2 млн. грн. з міського, державного бюджетів та освітньої субвенції використано у 2018 році на впровадження нових стандартів навчання, матеріально-технічне забезпечення закладів освіти району.

У рамках проведення медичної реформи покращилась матеріально-технічна база закладів первинної ланки медицини району. Збільшилась заробітна плата лікарів. Одним з головних досягнень у процесі трансформації системи охорони здоров’я є те, що гарантією подальшого збільшення фінансування центрів первинної медико-санітарної допомоги є покращення сервісу та якості надання медичних послуг, професійне удосконалення лікарів, залучення нових пацієнтів.

 

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації