Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Загальні збори громадян за місцем проживання села Софіївка

07 березня 2019

Сьогодні, 7 березня, відбулись загальні збори громадян за місцем проживання села Софіївка Носівського району. У заході взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба. 

Присутні заслухали звіт Софіївського сільського голови Миколи Столяревського про роботу виконкому сільської ради щодо виконання Плану економічного та соціального розвитку самоврядної території у 2018 році та використання бюджетних коштів. 

У своїх зверненнях до представників влади громадяни в основному порушували питання благоустрою населеного пункту, роботи пересувного відділення Укрпошти.

Заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба у своєму виступі зазначила, що завдяки впровадженню державою реформи децентралізації маємо позитивні зрушення в розвитку Носівської, Макіївської та Мринської ОТГ. Це і освітлення вулиць, і ремонт доріг, придбання спеціальної техніки для комунальної служби, ремонт та оснащення навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, реалізація програм щодо соціального захисту населення.

У рамках реалізації освітнього проекту «Нова українська школа» значно покращились умови навчання дітей, матеріально-технічне забезпечення закладів освіти району.

Одним з головних досягнень медичної реформи є те, що гарантією подальшого збільшення фінансування центрів первинної медико-санітарної допомоги є покращення сервісу та якості надання медичних послуг, професійне удосконалення лікарів, залучення нових пацієнтів.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації