back

Загальні збори громадян за місцем проживання с.Селище

13 березня 2019

Учора, 12 березня, відбулись загальні збори громадян за місцем проживання села Селище Мринської ОТГ. У заході взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба. 

Присутні заслухали звіт старости с. Селище Людмили Борисової щодо соціально-економічного розвитку самоврядної території. Про роботу виконкому сільської ради щодо виконання Плану економічного та соціального розвитку Мринської ОТГ у 2018 році та використання бюджетних коштів звітували в.о. Мринського сільського голови Ніна Сіренко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Пугач. 

Заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба у своєму виступі зазначила, що під час поїздок до регіонів Президент України Петро Порошенко наголошує на завершенні створення об’єднаних громад до 2020 року. За його словами, в 2013 році кошти державного фонду, які спрямовувалися на підтримку місцевих бюджетів, складали 500 млн грн., а в 2018 році – 33,5 млрд.  Президент зазначає, що під час регіональних поїздок бачить, що громади зараз здатні самі приймати рішення, вирішувати гарячі питання і нести за них відповідальність. Децентралізація довела свою ефективність. Маємо позитивні зрушення і в розвитку Носівської, Макіївської та Мринської ОТГ.

Олена Кундюба розповіла присутнім і про реалізацію в Україні реформ в освітній та медичній галузях. Значні фінансові ресурси були спрямовані у минулому році на матеріально-технічне забезпечення закладів освіти та закладів первинної ланки медицини району у рамках реалізації освітнього проекту «Нова українська школа» та медичної реформи.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації