Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Моніторинговий візит обласних фахівців

12 березня 2019

Сьогодні, 12 березня, відбувся візит фахівців КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» на чолі з начальником Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петром Гармашем до Носівського району з метою надання організаційно-методичної допомоги та моніторингу виконання заходів з питань раннього виявлення туберкульозу та ВІЛ-інфекції, а також лікування туберкульозу та поєднаної патології ТБ?ВІЛ.

Вони побували у кабінеті «Довіра» та протитуберкульозному кабінеті клініко-діагностичної поліклініки КЛПЗ «Носівська центральна районна лікарня ім. Ф.Я. Примака» Носівської районної ради, відремонтованому дитячому відділенні.

Відбулася зустріч з працівниками КЛПЗ «Носівська центральна районна лікарня ім. Ф.Я. Примака» та КНП «Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської районної ради, в якій також взяли участь голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк та голова районної ради Анатолій Красносільський.

Було обговорено підсумки роботи моніторингової групи, відзначено деякі позитивні зміни в роботі та проблеми, що потребують покращення. Зокрема, значна увага приділялась необхідності раннього виявлення ТБ і ВІЛ, своєчасного призначення лікування, важливості проведення профілактичних заходів.

Наголошено на активізації взяття виявлених ВІЛ-інфікованих на медичне спостереження, надані рекомендації щодо покращення організації проведення скринінгового анкетування серед населення району та обстеження мокротиння методом мікроскопії, а також покращення доступності послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу з урахуванням пацієнт-орієнтованого підходу.

 

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації