Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Подвиг добровольців, сучасних захисників держави, вшановуємо сьогодні ми, його оцінить історія

14 березня 2019

Сьогодні в Україні відзначається День українського добровольця. Цього дня ми вшановуємо тих, хто є прикладом та взірцем патріотизму, незламності духу та активної життєвої позиції. 

Українські добровольці - це справжні лицарі сили, мужності, добра та відданості, люди доброї волі, які витрачають свій вільний час, талант, енергію на благо суспільства та всієї України. При цьому не чекаючи за це ніякої винагороди. 

Саме 14 березня 2014 року понад п’ять сотень добровольців із Самооборони Майдану прибули на військовий полігон в Нові Петрівці Київської області для проходження військової підготовки для подальшої участі у воєнних діях. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тис. військовослужбовців. Вони не вагаючись стали на захист рідної країни та пройшли пекло найтяжчих бойових операцій. 

Шановні добровольці, волонтери, військовослужбовці! Найщиріша вам подяка за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою та надійного тилу! 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                  Вікторія Вершняк