Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк побувала на ТОВ НВКЦ "Прес"

21 березня 2019

Учора, 20 березня, голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк побувала з робочим візитом на підприємстві ТОВ НВКЦ «Прес».

Діяльність ТОВ НВКЦ «Прес» пов’язана з виробництвом комплектуючих для обладнання вугільновидобувної та гірничозбагачувальної промисловості.

Спілкуючись з працівниками підприємства, Вікторія Вершняк озвучила основні показники по соціально-економічному розвитку району за 2018 рік та плани на майбутнє.

«Основні пріоритети в розвитку громад та району в цілому, покращення якості життя населення викладені в Плані перспективного розвитку Носівського району (включаючи ОТГ) на 2019-2021 роки, що був затверджений 30 січня на Раді регіонального розвитку. Громади планують модернізацію об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, впровадження конкретних проектів, які мають значно покращити якість життя людей у кожному населеному пункті та забезпечити місцевих жителів комплексом необхідних послуг.

Втілення в життя цих проектів можливе завдяки реформі децентралізації влади та відповідного збільшення фінансування державою місцевих бюджетів. Вже маємо позитивні зрушення в розвитку Мринської, Макіївської та Носівської ОТГ. Це – і реконструкція мережі вуличного освітлення в населених пунктах ОТГ, і проведення ремонту доріг, придбання спеціальної техніки для комунальної служби, ремонт та оснащення навчальних закладів громад, розвиток спорту, реалізація програм щодо соціального захисту населення», - зазначила голова райдержадміністрації.

Вікторія Вершняк також відзначила високу професійність керівництва та працівників підприємства та подякувала генеральному директору ТОВ НВКЦ «Прес» Григорію Волошину за створення нових робочих місць для жителів Носівського району.

 

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації