Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Загальні збори громадян за місцем проживання с.Лихачів

25 березня 2019

22 березня відбулись загальні збори громадян за місцем проживання с.Лихачів Мринської ОТГ.

У сходах взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба, заступник голови районної ради Анатолій Медвідь.

Присутні заслухали звіт старости с. Лихачів Олександра Семенця про соціально-економічний розвиток самоврядної території. Про роботу виконкому Мринської сільської ради щодо виконання Плану економічного та соціального розвитку Мринської ОТГ у 2018 році та використання бюджетних коштів звітував заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Пугач.

Заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба розповіла про впровадження в районі реформ, що реалізуються в Україні.

Вона, зокрема, зазначила, що у рамках проекту «Нова українська школа» покращились умови навчання дітей. Значні кошти з міського, державного бюджетів та освітньої субвенції використано у 2018 році на впровадження нових стандартів навчання, матеріально-технічне забезпечення закладів освіти району.

У рамках проведення медичної реформи покращилась матеріально-технічна база закладів первинної ланки медицини району. Збільшилась заробітна плата лікарів. Одним з головних досягнень у процесі трансформації системи охорони здоров’я є те, що гарантією подальшого збільшення фінансування центрів первинної медико-санітарної допомоги є покращення сервісу та якості надання медичних послуг, професійне удосконалення лікарів, залучення нових пацієнтів.

Децентралізація влади, ініційована Президентом України, дала територіальним громадам більше повноважень та фінансових ресурсів для розвитку. Маємо позитивні зрушення і в розвитку Носівської, Макіївської та Мринської ОТГ.

 

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації