Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Голова РДА Вікторія Вершняк взяла участь у загальних зборах громадян

25 березня 2019

У п’ятницю, 22 березня, голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк взяла участь у зборах громадян за місцем проживання сіл Коломійцівка, Калинівка.

Присутні заслухали звіт Калинівського сільського голови Івана Багнюка про роботу виконкому сільської ради щодо виконання Плану економічного та соціального розвитку самоврядної території у 2018 році та використання бюджетних коштів. 

У своїх зверненнях до представників влади громадяни порушували питання оплати за оренду земельних паїв, виконання весняних робіт на присадибних ділянках сільчан технікою агропідприємств на пільгових умовах.

Голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк у своєму виступі зазначила, що завдяки впровадженню державою реформи децентралізації маємо позитивні зрушення в розвитку Носівської, Макіївської та Мринської ОТГ. Це і освітлення вулиць, і ремонт доріг, придбання спеціальної техніки для комунальної служби, ремонт та оснащення навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, реалізація програм щодо соціального захисту населення.

Вона розповіла присутнім і про реалізацію в Україні реформ в освітній та медичній галузях. Значні фінансові ресурси були спрямовані у минулому році на матеріально-технічне забезпечення закладів освіти та закладів первинної ланки медицини району у рамках реалізації освітнього проекту «Нова українська школа» та медичної реформи.

Про умови призначення житлової субсидії та як відбувається монетизація пільг і субсидій присутнім розповів заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Ляшенко.

 

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації