back

Випалювання сухої рослинності може призвести до пожежі

05 квітня 2019

З приходом весни все частіше трапляються випадки неконтрольованого випалювання сухої трави, а також спалювання сміття на відкритих ділянках, на узбіччях доріг, поблизу лісових масивів та поряд з житловими будинками. Таке недотримання громадянами правил пожежної безпеки призвело до того, що різко збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах та в житловому секторі.

Сьогодні, 5 квітня, голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк провела оперативну нараду з керівниками Носівського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області та Носівського відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП області щодо вжиття заходів, спрямованих на попередження виникнення таких пожеж, виявлення та притягнення до відповідальності порушників природоохоронного законодавства.

«За останній тиждень на території Носівського району внаслідок спалювання сухої трави та залишків рослинності виникло 14 пожеж, вогнем пошкоджено 4 будівлі, знищено 50 гектарів трави», - зазначив начальник Носівського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області Андрій Шелестюк.

Було прийняте рішення провести рейдові обстеження території району з метою виявлення та фіксації випадків нехтування громадянами заборони випалювання сухої трави та порушень ними протипожежних заходів під час спалювання залишків рослинності.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору районної державної адміністрації