Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Українська національна свідомість – основа буття нації

16 квітня 2019

Проблематика формування національної свідомості сучасного українця – основне питання, що розглядалось учора на засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання в районній державній адміністрації.

Учасники засідання обговорили питання національної самоідентифікації у житті сучасного українця, ролі національно-патріотичного виховання дитини у родині, зокрема значення власного досвіду та прикладу батьків у формуванні патріотичної свідомості, почуттів і переконань, поведінки дитини.

«Українська національна свідомість – основа буття нації. На жаль, у сучасному світі для більшості громадян духовне відкладається на задній план, а першочерговими постають матеріальні цінності.

В той час як національно-патріотичне виховання дітей та молоді відповідно до Національної стратегії розвитку освіти в Україні відбувається на належному рівні, існує проблематика формування національної свідомості дорослого громадянина України», - зазначила голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк.

Члени Координаційної ради запропонували свої пропозиції щодо організації районних заходів у рамках реалізації  районної цільової Програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки, наголосивши на важливості проведення родинних заходів, заходів за участі видатних людей, митців, героїв нашого часу.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Іванова розповіла присутнім про проведені заходи національно-патріотичного спрямування протягом 2018 року.

 

 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного сектору райдержадміністрації