Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

9 травня - 74 -а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10 травня 2019

Учора, 9 травня, біля Меморіалу Слави у м. Носівка за участю представників органів влади, установ та організацій міста, ветеранів, громадськості відбулись меморіальні заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

Зі щирими словами вдячності та шани до ветеранів звернулась голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк:

«Відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років традиційно згуртовує всіх нас задля вшанування пам’яті загиблих та мужності незламних визволителів, які героїчно відстояли наше право жити вільно на рідній землі.

Цей пам’ятний день завжди буде уособленням миру, непохитної стійкості і великої сили духу українського народу. Це було і на фронті, коли воїни жертвували життям та безстрашно йшли у бій, і в тилу, коли жінки та підлітки в неймовірно важких умовах забезпечували фронт всім необхідним та підтримували життєздатність держави. Подвиг військових років назавжди залишиться прикладом справжнього патріотизму для всіх наступних поколінь.

Доземний уклін і сердечна вдячність ветеранам за подвиг заради вільного й щасливого життя нащадків.

Світла і вічна пам'ять загиблим, безмежна вдячність живим!»

Зі святом Перемоги присутніх також привітали заступник військового комісара Носівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Гумен, голова районної ради ветеранів Олександра Ляшенко.

Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, що загинули у Другій світовій війні, та поклали квіти до Меморіалу Слави.

Благочинний Носівського округу, настоятель Свято-Троїцької церкви митрофорний протоієрей о. Михаїл (Гулик) відправив поминальну літію.


 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного сектору райдержадміністрації