Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Урочистості з нагоди Дня матері

10 травня 2019

Сьогодні, 10 травня, у міському будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт  з нагоди Дня матері. 

З вітальним словом до присутніх у залі звернулась заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба:

«Мама – перше і головне слово, яке ми вимовляємо. Мати навчила ходити, говорити і розуміти, що добре, а що – погано, любити рідний край. Мама символізує берегиню роду, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям. Материнська любов оберігає у найскрутніші часи, це могутня сила, яка допомагає досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Низький уклін і щира подяка Вам, матері, за ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають в житті, за Ваші  терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Особливі слова подяки висловлюю багатодітним матерям та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт.

Від усієї душі бажаю Вам, дорогі матері, здоров’я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!»

Зі святом присутніх також вітали голова районної ради Анатолій Красносільський, заступник Носівського міського голови Людмила Міщенко.

Відбулось вручення почесних відзнак різних рівнів.

Зокрема, за зразкове виховання дітей у сім’ї, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, виявлення турботи, піклування, високу відповідальність та з нагоди Дня матері Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено:

Джим Ніну Віталіївну – матір дитини-переможця Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

Столяревську Світлану Степанівну – матір дитини-переможця Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

 

 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного сектору райдержадміністрації