Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Про проведення зустрічі з аграрним активом району

30 травня 2019


З 10 по 14 червня 2019 року в районних центрах області заступником Голови Громадської Спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» Сліпченком Олександром за участі представників Департаменту агропромислового розвитку будуть проводитися зустрічі з аграрним активом з таких питань:

1. Перспективи та умови запровадження ринку землі в Україні. Спільна позиція аграрних асоціацій. Аналіз пропозицій Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин (4 варіанти).

2. Захист інтересів аграрного сектору від наслідків монополізації ринку азотних добрив підприємствами холдингу OstChem. Перший Український Сільськогосподарський Кооператив (ПУСК).

3. Мінімальне податкове зобов’язання. Податок на 1 га. Податок на виведений капітал.

4. Державна підтримка агропромислового комплексу в 2019 році.

Зустріч з аграрним активом Носівського, Бобровицького, Ніжинського районів відбудеться 13 червня 2019 року о 14.00 годині в актовому залі Ніжинської райдержадміністрації за адресою: м. Ніжин, вул. Батюка, 5 А.

Бажаючих взяти участь у зустрічі просимо до 04 червня 2019 року надати інформацію про організацію за телефоном 2 15 30 в Носівську райдержадміністрацію.