Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

03 червня 2019

У суботу, 1 червня, на базі Коломійцівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулись святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. 

Зі святом присутніх привітала заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба:

«Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Саме тому, обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. 

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури. 

Любі діти! Зичу вам щирих усмішок, приємних несподіванок і яскравих емоцій».

З вітальним словом до учасників свята також звернулись начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Олена Романець, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Ніна Жигун.

У рамках святкової програми для дітей проведено туристичний конкурс, спортивні змагання, майстер-клас по випіканню солодощів, нанесенню аквагриму, розважальні ігри, святкову лотерею.

 


За інформацією відділу освіти, культури,

молоді та спорту районної державної адміністрації