Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old

01 січня 1970

З 7 по 9 червня 2019 року в с. Мала Кошелівка Ніжинського району громадською екологічною організацією «Мама-86-Ніжин» за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації проводитиметься семінар-тренінг «Крок до партнерства» - переможець конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного спрямування, на реалізацію яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

В рамках проекту для учасників будуть проведені лекції з правової культури та правової поведінки молоді, майстер-класи з написання проектів для участі у конкурсах, зустрічі з головою Вертіївської ОТГ та депутатами міських рад Ніжина та Бахмача. Також учасники зможуть пограти в Стракбол та поспілкуватись за вечірньою ватрою. Запланована кількість учасників – 30 осіб, вік учасників – від 14 до 18 років. Забезпечення харчуванням та проживання учасників здійснюватиметься за рахунок організаторів.

Учасники семінару мають надати:

- копію свідоцтва про народження;

- письмовий дозвіл від батьків на участь у заході.

Детальніша інформація про проект за тел. 097 544 98 04 – Максим Вертюк (ГЕО «Мама -86-Ніжин»), тел. 77 44 48 – Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.