Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Тренінги в ОТГ: як розпочати свій бізнес?

18 червня 2019

В рамках співпраці з об’єднаними територіальними громадами 18 червня Носівською РФ Чернігівського ОЦЗ та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області для жителів Мринської ОТГ проведено семінар-тренінг «Розвиток малого та середнього бізнесу в ОТГ. Основи бізнес-планування».

Фахівець Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області звернула увагу учасників на те, що кожен бізнес розпочинається з бізнес-ідеї. Її вибір – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Хороша ідея дуже цінна, бо є основою будь-якого бізнесу. Помилковий вибір бізнес-ідеї може призвести, у кращому випадку, до втрати часу, а в гіршому – до втрати коштів, вкладених у бізнес.

Під час заходу присутні обговорили питання психологічних аспектів підприємницької діяльності, зокрема, можливості проходження психодіагностичного тестування в центрі зайнятості на визначення схильності до ведення власного бізнесу та можливості та перспективи розвитку підприємництва в Мринській ОТГ.

Отримавши ґрунтовні відповіді на запитання, учасники тренінгу  ще раз переконалися: підприємництво – справа ризикована, але перспективна.

 

 
 
 
За інформацією Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ