Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Урочистості з нагоди Дня державної служби України

21 червня 2019


Сьогодні, 21 червня, в залі засідань райдержадміністрації відбулись урочисті збори працівників державних установ району з нагоди Дня державної служби України. Голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк привітала колег зі святом та вручила нагороди.

«Нові виклики часу ставлять нові завдання щодо підвищення ефективності та результативності державного управління, вимагають докорінної зміни у стосунках між державою і суспільством, наближення їх до рівня європейських стандартів.

Кожен з Вас сьогодні безпосередньо причетний до тієї ланки владної системи, яка працює для людей. Ви вирішуєте безліч проблем повсякденного життя громадян, і від ваших професійних, ділових якостей, розуміння, людяності, відповідальності, ретельності у виконанні службових обов’язків багато в чому залежить успіх вирішення цілого ряду важливих соціальних і економічних проблем», - зазначила вона у своєму виступі.

За сумлінну працю, вагомий внесок у вирішення питань державної служби та з нагоди професійного свята Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено:

Макаренко Оксану Анатоліївну – головного спеціаліста відділу організаційної роботи, діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації;

Маслак Тетяну Василівну – начальника відділу персоніфікованого обліку громадян, які мають право на пільги управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Росомаху Світлану Василівну – головного спеціаліста відділу економічного, агропромислового розвитку та надання адміністративних послуг районної державної адміністрації;

Ясько Наталію Степанівну – головного спеціаліста відділу надходжень та видатків Управління Державної казначейської служби України у Носівському районі.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено Гавриленко Ларисі Василівні – начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся голова районної ради Анатолій Красносільський, який побажав всім державним службовцям міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та вагомих здобутків в ім’я процвітання України.

З нагоди свята Анатолій Красносільський також вручив почесні відзнаки районної ради, а зокрема, Почесну грамоту районної ради голові районної державної адміністрації Вікторії Вершняк.
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності архівного сектору райдержадміністрації