Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України

27 червня 2019


Учора, 26 червня, в міському будинку культури за участю керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників трудових колективів, громадськості відбулись урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

Зі святом присутніх у залі привітала заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба.

«Сьогодні ми зібрались напередодні одного з найбільших державних свят – Дня Конституції України. З прийняттям 28 червня 1996 року Основного Закону нашої країни здійснилося багатовічне прагнення українського народу жити у суверенній державі. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвиватися як демократична, соціальна, правова держава.

День Конституції України - це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки всіх громадян. Саме людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

На жаль, сьогодні нашим бійцям доводиться захищати конституційні права на сході України. Тож сьогодні ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя і здоров’я за захист конституційних прав. Щира вдячність представникам промисловості, освіти, культури, медицини, військовослужбовцям за наполегливий труд. Ми маємо всі єднатися заради мирного майбутнього і побудови заможної європейської держави», - зазначила вона у своєму виступі.

За сумлінну працю та з нагоди свята було вручено Подяки голови обласної державної адміністрації.

Урочистості продовжив святковий концерт за участю аматорів сцени міського будинку культури.


Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності архівного сектору райдержадміністрації