Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

Зупини домашнє насильство!

10 липня 2019

З набуттям чинності закону про криміналізацію домашнього насильства вперше в українському законодавстві закріплюється норма, що економічне, психологічне, фізичне насильство між близькими людьми – це кримінальний злочин, який карається в тому числі позбавленням волі.

За даними ПРООН, близько 1,8 мільйона жінок страждають від фізичного домашнього насильства в Україні. Понад 60% постраждалих від насильства взагалі не повідомляють про його вчинення та не звертаються за допомогою! Але насильство породжує насильство. І мільйони дітей, які є його свідками, – дуже часто стають в майбутньому жертвами або агресорами. Інколи, перебуваючи у стані постійного стресу та жаху, жінка може не розуміти, що вихід з цієї ситуації існує, і вона просто звикає до такого ставлення до себе, не має сил змінити ситуацію. Для самої жінки та її дітей вкрай важлива допомога!

Розпорядженням голови Носівської районної державної адміністрації при Носівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Основними завданнями мобільної бригади є:

  • соціально-психологічна допомога особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі;
  • соціально-просвітницька робота серед населення з питань профілактики домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

До складу мобільної бригади входять працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, поліції, відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Якщо ви чуєте серед ваших сусідів голосні сварки, погрози – негайно звертайтеся до поліції і вимагайте реагування! Такі дії можуть врятувати життя. Якщо ви знаєте, що в родині є діти, – звертайтеся також до Служби у справах дітей за місцем перебування або центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 83% випадків домашнього насильства мають повторювальний характер.

Контактні адреси та телефони:

Носівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - м. Носівка, вул. Центральна, 13, тел. 04642 2 10 59, 2 18 25.

Служба у справах дітей Носівської РДА - м. Носівка, вул. Центральна, 13, тел. 04642 2 15 94.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Носівської РДА - м. Носівка, вул. Центральна, 4, тел. 04642 2 13 78.                                               

Носівське відділення поліції ГУНП в Чернігівській області - м. Носівка, вул. Центральна, 15, тел. 04642 2 15 63.

 

Носівський районний центр соціальних служб

для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації