Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

На педагогічній конференції хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність України

29 серпня 2019

Сьогодні, 29 серпня, в Носівському міському будинку культури відбулась щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Носівської ОТГ.

У зібранні взяла участь голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк. Привітавши освітян з початком нового навчального року, вона звернулась до всіх присутніх вшанувати пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, хвилиною мовчання.

«Наш святий обов’язок – ніколи не зaбувaти прo тих, хтo ціною власного життя відстоює незалежність нашої країни.

Тож схилимо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які не повернулися на рідну землю. За п’ять років військових дій на сході країни загинули 172 кращі сини Чернігівщини, троє з них – уродженці Носівського краю. Їх відданість Україні та військовій присязі навіки закарбована в пам’яті кожного з нас. Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях», - зазначила очільниця району.

Робота конференції продовжилась переглядом фільму про навчальну та виховну роботу навчальних закладів у 2018-2019 навчальному році.

Також розглядались питання щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року, підведено підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2018-2019 році та озвучено завдання на 2019-2020 навчальний рік.

Кращих педагогів було нагороджено почесними відзнаками різних рівнів.

 

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації