Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://nosadm.cg.gov.ua/old
back

На засіданні погоджувальної комісії

02 вересня 2019

У п’ятницю, 30 серпня, заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба провела засідання погоджувальної комісії для розгляду спірних питань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території на забудову земельної ділянки загальною площею 2,0 га, кадастровий номер земельної ділянки 7423881500:02:002:0917, для будівництва комплексу складів для зберігання сільгосппродукції на території Калинівської сільської ради за межами населеного пункту с. Калинівка».

Директор ПП «Агропрогрес» Михайло Шумейко у своєму виступі запевнив присутніх, що на складах буде зберігатись лише сільгосппродукція та мінеральні добрива, для змішування яких підприємство придбає спеціальні змішувальні машини.

Представники ж громадськості висловили єдину думку – не дозволити будівництво складів на території Калинівської сільської ради.

Тож комісією було прийняте рішення рекомендувати ПП «Агропрогрес» відкликати заяву щодо питання забудови земельної ділянки для будівництва комплексу складів для зберігання сільгосппродукції на території Калинівської сільської ради за межами населеного пункту с. Калинівка.

 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного сектору райдержадміністрації