15 жовтня 2019

Зверненння учасників конференції до Народу України і всіх владних структур

Рада голів державних адміністрацій інформує Вас, що 20-22 вересня 2019 року в Іспанії, м. Торрев’єха, відбулася Міжнародна конференція «Добродійний солідаризм – соціальноекономічна парадигма ХХІ сторіччя».

Програмою Конференції було передбачено окрему тему: «Економіка України – шлях до демократизацій: солідарні підходи».

Результатом плідної роботи є 2Звернення учасників Міжнародної конференції "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя" до Народу України, Президента України Володимира Зеленського, депутатів ВерховноїиРади України та Членів Кабінету Міністрів України.

У разі вашої зацікавленості в економічному розвитку адміністративної території за принципами народної економіки, пропонується залучатися до обговорення і напрацювання спільних пропозицій, а також питань, що потребують вирішення, за гіперпосиланням: https://www.facebook.com/102400504486810/posts/135617991165061?sfns=mo

З питань співпраці або за додатковою інформацією звертатися електронним листом до контактної особи – Панцир Сергій Іванович, віце-президент МАС, координатор українського проектного офісу, Email: ps@glavrada.org.