back

З професійним святом привітали працівників соціальної сфери

01 листопада 2019

Традиційно в першу неділю листопада працівники соціальної сфери святкують своє професійне свято.

Сьогодні, 1 листопада, в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник голови районної державної адміністрації Олена Кундюба.

«Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист громадян.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Щоденно піклуєтесь про ветеранів, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Крім конкретної практичної допомоги ‒ ви часто лікуєте людські душі, вселяєте в них надію і оптимізм. На це у вас вистачає знань та кваліфікації, терпіння та людяності», ‒ зазначила вона та побажала всім працівникам соціальної сфери міцного здоров’я, радості та невичерпної життєвої енергії.

З професійним святом працівників соціальної сфери також привітали голова районної ради Анатолій Красносільський, директор Носівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Ляшенко.

Відбулось вручення почесних відзнак різних рівнів.

 

 
 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації