back

Носівське підприємство "ПРЕС" гідно представило свою продукцію на Міжнародній виставці

07 листопада 2019

Учора, 6 листопада, голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк разом з головою районної ради Анатолієм Красносільським та директором ТОВ НВКЦ «ПРЕС» Григорієм Волошиним відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo - 2019, яка проводиться з 5 по 7 листопада в м. Києві.

В сучасних умовах стрімкого інноваційного розвитку засобів промислового виробництва і підвищення вимог світових стандартів промислової та екологічної безпеки, виставка Mining & Minerals Expo має стати дієвим маркетинговим інструментом технологічного і технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об'ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції.

Іншим важливим завданням виставки Mining & Minerals Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння профільних державних органів влади.

З-поміж 109 компаній з 12 країн світу, що брали участь у виставці, було гідно представлене наше Носівське підприємство «ПРЕС», яке займається виробництвом обладнання та механізмів для гірничодобувної промисловості. ТОВ НВКЦ «ПРЕС» – основне промислове підприємство та одне з найбільших платників податку в районі. Його мудрий керівник Григорій Волошин, який відомий на Носівщині як меценат, постійно створює нові робочі місця і, звісно ж, користується величезним авторитетом серед вітчизняних та іноземних колег, партнерів по бізнесу, достойно представив продукцію ТОВ НВКЦ «ПРЕС» на Міжнародній виставці.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації